تاکید بر حمایت خانواده ها از خرید نوشت افزار ایرانی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۱, ۱۳۹۷
پاتک چینی به تهدید آمریکایی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۱, ۱۳۹۷

سامانه SAT-AIS در بندرانزلی راه اندازی شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
سامانه SAT-AIS ( سیستم ردیاب و مکان یاب ماهواره ای کشتی )در بندرانزلی راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، با اعلام نیاز بنادر و برنامه ریزی و هدف گذاری اداره کل اموری دریایی بر ایجاد سامانه SAT-AIS در مراکز ارتباطات دریایی، سامانه یاد شده در ایستگاه ساحلی بندرانزلی (انزلی رادیو و مرکز MRCC) راه اندازی شد.

این سامانه از طریق ماهواره، توانایی ردیابی و مشاهده شناورهای مجهز به سیستم AIS را در کل دریای خزر، خلیج فارس و بخشی از دریای عمان دارا می باشد.

از مهمترین قابلیت های این سامانه، مشاهده ترافیک کشتی هادر تمامی بنادر حاشیه دریای خزر به صورت آنلاین، مشاهده موقعیت کشتی مورد نظر و جستجوی آن براساس نام MMSI No, IMO No  گزارش گیری از تردد شناورها از محدوده خاص و در زمان مورد نظر، مشاهده مسیر حرکت کشتی در بازه زمانی خاص و گزارش گیری از آن، تعیین فاصله شناورها از یکدیگر و از بنادر و مشاهده و گزارش گیری از کشتی ها براساس نوع کشتی (جنرال کارگر، تانکر، مسافری و…) می باشد.

سامانه SAT_AIS سیستم ردیاب و مکان یاب ماهواره ای کشتی می باشد که می تواند موقعیت کشتی و مسیر حرکت آنها را با بهره گیری از ماهوارها به صورت آنلاین تعیین کرده و در اختیار بهره برداران قرار دهد.مطلب سامانه SAT-AIS در بندرانزلی راه اندازی شد برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *