شهر یزد پایلوت احیای بناهای تاریخی متعلق به بخش خصوصی با کاربری فرهنگی > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۳, ۱۳۹۷
مزایده جایگاه سوخت شماره ۵ فارس برگزار شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۳, ۱۳۹۷

گزارش خبری ملاقات قائم مقام سازمان سرمایه گذاری با وزیر اقتصاد ایالت هسن آلمان – مجله خبری اقتصاد پیشرو
روز دوشنبه مورخ ۲۹/۶/۱۳۹۵ قائم مقام سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران با آقای طارق الوزیر وزیر اقتصاد ایالت هسن آلمان دیدار و مذاکره نمودند. در این دیدار وزیر اقتصاد آن ایالت را هیاتی متشکل از نمایندگان بخش‌ها و شرکتهای مختلف اقتصادی آن ایالت همراهی کردند. در این ملاقات قائم مقام سازمان ضمن معرفی و تشریح ساختار سازمان سرمایه گذاری به مزایا و قوانین سرمایه گذاری در جمهوری اسلامی ایران پرداختند. طرف آلمانی ضمن تاکید بر عزم شرکتهای آن ایالت برای سرمایه گذاری در ایران خواهان اعلام اولویتهای سرمایه گذاری و زمینه های همکاری بین شرکتهای دو کشور گردید.

در ادامه قائم مقام سازمان سرمایه گذاری مهمترین زمینه های همکاری را سرمایه گذاری در پروژه های آب و فاضلاب، مدیریت پسماند، کشاورزی، صنعت، پروژه های زیست محیطی، گردشگری و هتل سازی، حمل و نقل و انرژیهای تجدید پذیر اعلام نمود.
در پایان با اشاره به توانمندیهای ایالت هسن در زمینه شرکتهای کوچک و متوسط و خصوصی سازی بنگاههای اقتصادی، بر انتقال تجربیات طرفین در این زمینه تاکید نمود. طرف مقابل نیز ضمن استقبال از این پیشنهاد برای گسترش همکاریهای دوجانبه بویژه فعالیت و همکاری مشترک شرکتهای کوچک و متوسط و برگزاری دوره های آموزشی برای طرف ایرانی اعلام آمادگی نمود.  مطلب گزارش خبری ملاقات قائم مقام سازمان سرمایه گذاری با وزیر اقتصاد ایالت هسن آلمان برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *