بررسی مشکلات و موانع تولیدصنعتگران آذربایجان شرقی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۴, ۱۳۹۷
ایجاد خط تولید تایر‌های فوق سنگین – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۴, ۱۳۹۷

مقالات برگزیده همایش بین المللی ICOPMAS 2018 اعلام شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
نتایج داوری مقالات ارسالی به سیزدهمین دوره همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی (ICOPMAS 2018) اعلام شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی ، دبیر کمیته علمی سیزدهمین دوره همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی ( ICOPMAS 2018 ) با اعلام این خبر، گفت: پس از داوری مقالات ارسالی به دبیرخانه همایش ، تعداد ۸۰ مقاله جهت ارائه شفاهی و ۷۱ مقاله جهت ارائه به صورت پوستر توسط اعضا کمیته علمی پذیرفته شده است .  

محسن سلطان پور با بیان اینکه نتایج بررسی مقالات از طریق ایمیل به نویسندگان اطلاع رسانی خواهد شد ، توضیح داد: پذیرفته شدگان ارائه مقاله به صورت پوستر می توانند ضمن ثبت نام و واریز مبلغ درج شده در سایت، مقالات را طبق فرمتی که در سایت همایش درج خواهد شد، چاپ کنند و در تاریخ ۱۰ لغایت ۲۰ آبان ماه سال جاری به دبیرخانه همایش ارائه نمایند.

به گفته دبیر کمیته علمی سیزدهمین دوره همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی (ICOPMAS  ۲۰۱۸ )، در این دوره نیز بر اساس برنامه ریزی صورت پذیرفته، مقاله های پوستری ۵ دقیقه فرصت ارائه خواهند داشت. 

وی خاطرنشان کرد: ارائه دهندگان مقاله شفاهی تا تاریخ ۳۰ مهر ماه فرصت دارند نسبت به ثبت نام خود جهت شرکت در همایش اقدام کنند و در صورت عدم ثبت نام متقاضیان در سایت همایش، مقاله ها از ارائه حذف خواهند شد.

بر اساس این گزارش ، علاقه مندان می توانند جهت مشاهده لیست خلاصه مقالات پذیرفته شده، به صفحه مربوطه در سایت همایش به آدرس icopmas.pmo.irمراجعه کنند.مطلب مقالات برگزیده همایش بین المللی ICOPMAS 2018 اعلام شد برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *