تقدیر سرپرست وزارت اقتصاد از تلاش های رئیس کل، اعضای هیئت عامل و کارکنان سازمان خصوصی سازی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۵, ۱۳۹۷
اتخاذ راهکارهای جدید برای تسریع در تخلیه کالا از بندر امام خمینی(ره)/ تقویت همکاری بین بخشی حوزه حمل و نقل برای تسریع روند خروج کالا از بندرامام خمینی(ره) – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۵, ۱۳۹۷

تشریح مصوبات ستاد تنظیم بازار آذربایجان غربی – مجله خبری اقتصاد پیشرو


نهمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان آذربایجان غربی با تشریح وضعیت بازرسی از واحدهای صنفی و تامین نیاز داخلی تشکیل شد .

به گزارش شاتا، جعفر صادق اسکندری در نهمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان گفت: طبق هماهنگی های صورت گرفته بین اعضای ستاد تنظیم بازار استان اقدامات مناسبی در بحث بازرسی و نظارت بر نحوه خرید و توزیع و فروش کالا صورت گرفته است و این نظارت به صورت روزانه و مستمر و بدون تعطیلی انجام می گیرد.

وی تصریح کرد: با هماهنگی با امور پشتیبانی دام سازمان مقدار ۲۳تن گوشت گرم گوسفندی وارد و با اولویت پخش گوشت مذکور به شرکت تعاونی کارمندان، کارکنان، کارگران و فروشگاه های زنجیره ای و کوروش با قیمت مصوب ۳۷۵۰۰ تومان در سطح شهرستان های ارومیه ،مهاباد ،میاندوآب ،خوی و قره ضیاالدین توزیع شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: با توجه به نذورات مردمی در ماه محرم مقدار ۱۱۰ تن گوشت منجمد در شهرستانهای ۱۷ گانه به قیمت مصوب ۲۹۰۰۰ تومان در اختیار هیات های عزاداری و مردم قرار گرفته است .

وی افزود: جهت تامین پوشاک مدارس در استان ۱۰۰ الی ۱۲۰ هزار دست لباس توسط تولید کنندگان پوشاک با قیمت مناسب تولید و به بازار عرضه گردید که ۱۰ درصد از این تولیدات بصورت رایگان در اختیار مدارس قرار گرفت.

اسکندری اظهار داشت: در شش ماهه سالجاری بیش از ۱۰۱هزار بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی در سطح عرضه صورت گرقته که طی این بازرسی ها ۴ هزارو ۱۱ فقره پرونده با ۴ هزارو ۷۲ عنوان تخلف به ارزش بیش از ۱۶۴۱ میلیارد ریال تشکیل و جهت رسیدگی به مراجع ذیصلاح ارجاع شد.

وی بیان کرد: با هماهنگی با سازمان جهاد کشاورزی مقدار ۵۰ تن گوشت منجمد جهت توزیع بین دانشگاههای دولتی در ماه محرم اختصاص یافته و به محض تحویل در اختیار انها قرار خواهد گرفت .

در ادامه جلسه حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندارگفت : سازمان صنعت ،معدن و تجارت ،اداره کل تعزیرات حکومتی ،سازمان جهاد کشاورزی و اتاق اصناف در جلسه مشترکی ضمن احصاء دلایل کمبود گوشت قرمز و به تبع آن افزایش قیمت این کالای اساسی نسبت به ارائه پیشنهاد در مورد حل این مشکل اقدامات لازم را انجام دهند .

وی ادامه داد :در راستای حل مشکل لاستیک خودرو از تمامی بازرگانان و تجار که دارای کارت بازرگانی معتبر میباشند درخواست نمود نسبت به واردات لاستیک از کشورهای مبدا براساس استانداردهای مصوب اقدام نمایند .مطلب تشریح مصوبات ستاد تنظیم بازار آذربایجان غربی برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *