سرباز هخامنشی هفته آینده رونمایی می‌شود > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۱۰, ۱۳۹۷
واگذاری ۴۵۰ میلیارد تومان از اموال دولت در مهرماه – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۱۰, ۱۳۹۷

دیدار رئیس کل سازمان سرمایه گذاری با مدیران و مسئولین شرکت اودبرشت برزیلی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
در پی هماهنگی های انجام شده آقای دکتر محمد خزاعی، معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و مدیران سازمان سرمایه گذاری با مدیران و مقامات ارشد شرکت مادر تخصصی (هلدینگ) سرمایه گذاری برزیلی Odebrechet روز یکشنبه ۳۱ مردادماه سالجاری دیدار و گفتگو نمودند.

در این نشست که در محل سازمان سرمایه گذاری برگزار شد مدیران این مجموعه به معرفی فعالیتها و سابقه ی اقدامات خود در حوزه سرمایه گذاری و فاینانس در ۲۸ کشور دنیا در زمینه های انرژی، مدیریت منابع آب، نفت و گاز و پتروشیمی و ایجاد زیرساختها پرداختند و از اهداف و برنامه های خود برای فعالیت در فضای سرمایه گذاری در ایران مطالبی را مطرح نمودند.
سپس فضای سرمایه گذاری در کشور و قوانین و مقررات حاکم بر این موضوع و مزایا و مشوقهای قانونی در نظر گرفته شده برای سرمایه گذاران خارجی به هیات برزیلی معرفی شد و تبادل نظر متقابل صورت پذیرفت و زمینه های همکاریهای مشترک با حضور نمایندگان وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت، راه و شهرسازی، نفت و مناطق آزاد مورد بررسی قرار گرفت.
این هیات در خلال اقامت خود در ایران نشستهایی را با صاحبان پروژه های سرمایه گذاری و فعالان بخش خصوصی برگزار خواهد داشت.مطلب دیدار رئیس کل سازمان سرمایه گذاری با مدیران و مسئولین شرکت اودبرشت برزیلی برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *