واگذاری ۴۵۰ میلیارد تومان از اموال دولت در مهرماه – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۱۰, ۱۳۹۷
استقرار فرآیند پایش میزان رضایت مندی فرماندهان کشتی های متردد به بندر امام خمینی(ره) – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۱۰, ۱۳۹۷

تجلیل از رزمندگان و فرزندان رزمندگان هشت سال دفاع مقدس سازمان صمت هرمزگان – مجله خبری اقتصاد پیشرو


سردار رضا ترابی با اشاره به اهمیت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: دفاع مقدس مختص یک هفته نیست بلکه یاد و خاطره این عزیزان را باید در طول سال نگه داریم و به جوانان این مرز و بوم یادآور شویم.

به گزارش شاتا ، فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در مراسم تجلیل از رزمندگان و فرزندان رزمندگان هشت سال دفاع مقدس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت:‌ ایران اسلامی به برکت خون شهدا، پشتیبانی مردم و رهبری‌های امام راحل و مقام معظم رهبری در اوج اقتدار و امنیت قرار داد.

وی جنگ تحمیلی در شهریور ۵۹ را بصورت ناخواسته و غافلگیر کننده برای ملت و کشور اعلام کرد و گفت: در آن زمان کشور نه از لحاظ نظامی و نه اقتصادی آمادگی چنین چیزی نداشت و با اینکه اصلا آمادگی نداشتیم چنان جنگیدیم که کل جهان را به قدرت خود مبهوت کردیم.

سردار ترابی افزود: در آن برهه از زمان تنها دو کشور سوریه و لیبی تا حدودی با ما همکاری و حمایت کردند اما در کمال ناباوری و زمانی که دستهای ما خالی بود رژیم بعثی جرات نکردند بیشتر از این پیش روی کند.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان در این مراسم اظهار داشت: اگر مردم ما روی پای خودشون بایستند و نگاهشان به توانمندی خودشان باشد به راحتی خواهد توانست در جنگ اقتصادی نیز پیروز و سربلند بیرون بیایید.

وی افزود: این وظیفه مهمی است که امروز باید ما به آن نگاه ویژه داشته باشیم و به توانمندی خود اطمینان داشته باشیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: همان گونه که جوانان ما در طول هشت سال دفاع مقدس با رشادت ها و لاوری های خود یک وجب از خاک خود را از دست ندادند ما نیز باید در نبرد اقتصادی که اکنون جهان برای ما در نظر گرفته مقاومت کنیم.

خلیل قاسمی افزود: اگر برنامه ها و نصایح مقام معظم رهبری را از ابتدا مورد استفاده قرار می دادیم قطعا امروز این وضعیت را شاهد نبودیم.

وی ضمن اشاره به تهدیدات دشمن در تامین بنزین در سنوات گذشته ، تصریح کرد: اکنون که در این زمینه خودکفا شدیم شاهدیم که دیگر دشمن نمی تواند هیچ تهدیدی در این ارتباط داشته باشد.

وی از همکاران حوزه اقتصادی خواست تا با همدلی و همکاری بیشتر بتوانند مسائل و مشکلات روز را بررسی و رفع نمایند.

شایان ذکر است ، در پایان مراسم از ۱۷ نفر از ایثاگران و فرزندان ایثارگر سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان تجلیل بعمل آمد.مطلب تجلیل از رزمندگان و فرزندان رزمندگان هشت سال دفاع مقدس سازمان صمت هرمزگان برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *