تجلیل از رزمندگان و فرزندان رزمندگان هشت سال دفاع مقدس سازمان صمت هرمزگان – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۱۰, ۱۳۹۷
ثبت ۵۲۰ هزار انبار رسمی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۱۰, ۱۳۹۷

استقرار فرآیند پایش میزان رضایت مندی فرماندهان کشتی های متردد به بندر امام خمینی(ره) – مجله خبری اقتصاد پیشرو
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان خوزستان گفت: به دنبال پایش میزان رضایت مندی کشتی های ورودی به مجتمع بندری امام خمینی(ره)، اقدامات موثر برای رفع مشکلات و جلب رضایتمندی خدمه کشتی های ورودی صورت گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، امین موسی پور درباره استقرار فرآیند پایش میزان رضایت مندی فرماندهان کشتی های متردد به بندر امام خمینی(ره)، افزود: مجتمع بندری  امام خمینی(ره) سالانه پذیرای حدود ۲۰۰۰ فروند کشتی اقیانوس پیمای ایرانی و خارجی است و کیفیت عملکرد بخش های مختلف عملیاتی و خدماتی و رفع مشکلات این حوزه ها به منظور ایجاد بستری مناسب در جهت ورود، تخلیه و بارگیری و خروج آسان به همراه فراهم نمودن رفاه نسبی خدمه ی کشتی از اهم اهداف این اداره کل به شمار می آید.

 وی تصریح کرد: به همین منظور پایش میزان رضایت مندی فرماندهان شناورها و احصای مشکلات آنان، از ابتدای سال جاری ضمن مراجعه حضوری و سیستماتیک کارشناسان خبره در بیش از ۲۰۰ فروند کشی به طور تصادفی،  به احصای مشکلات و انجام اقدامات مؤثر برای رفع آنان پرداخته شد. 

وی با اشاره به اینکه در نتیجه انجام این رسیدگی ها که به اذعان اکثریت فرماندهان شناورها اقدامی منحصر بفرد در میان بنادر کشور و حتی بنادر سایر کشورهای خارجی بوده رضایت مندی بیشتر، اعتماد و همبستگی میان خدمه شناورها با نیروهای عملیاتی و مسئولین بندری حاصل شده است.

معاون اموردریایی اظهار امیدواری کرد: با تسهیل فرآیند ورود و خروج و ایجاد امکانات و تسهیلات مورد نیاز شناورهای ورودی علاوه بر ارتقاء رضایت مندی خدماتی و اداری، با خاطره خوب و خوشایندی این مجتمع بزرگ بندری را ترک کنند.مطلب استقرار فرآیند پایش میزان رضایت مندی فرماندهان کشتی های متردد به بندر امام خمینی(ره) برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *