توزیع‌۷۰ کانتینربرنج احتکار شده در هرمزگان – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۱۲, ۱۳۹۷
دفاع از مطالبات بخش خصوصی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۱۲, ۱۳۹۷

برنامه ریزی برای گسترش حمل و نقل چند وجهی/ افزایش سهم ۳۰ درصدی حمل و نقل ریلی در بنادر تا ۵ سال آینده / برنامه ریزی برای اتصال به شبکه ریلی آسیا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: حمل و نقل دریایی یکی از مهم ترین و اصلی ترین روش های حمل و نقل ایران به کشور های منطقه و فرا منطقه ای است به گونه ای که سال گذشته ۱۵۴ میلیون تن کالا از بنادر تجاری کشور جا به جا شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، محمد علی حسن زاده در یازدهمین ” کنفرانس بین المللی بار سازمان همکاری راه آهن ها (OSJD) افزود: سازمان بنادر ایران برای گسترش شبکه ریلی در بنادر شمال و جنوب ایران در حال برنامه ریزی و مذاکره با بخش های مختلف است.

وی با بیان اینکه حمل و نقل ریلی به عنوان یکی از روش های “حمل و نقل پاک” و همچنین از حیث کاهش قابل توجه ترافیک در بنادر  از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است ، تاکید کرد: سازمان بنادر و دریانوردی به منظور برخورداری از “بنادر سبز” بسیار مشتاق است تا شبکه ریلی را در بنادر  شمال و جنوب کشور گسترش دهد.

معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر، با اعلام اینکه در حال حاضر بنادر شهید رجایی ، خرمشهر و امام خمینی ( ره) و امیر آباد به شبکه ریلی متصل هستند، گفت : با برنامه ریزی های انجام شده در آینده نزدیک بنادر بوشهر و چابهار در جنوب و بنادر انزلی و آستارا در شمال ایران به شبکه سراسری راه آمن متصل خواهند شد.

وی “اتصال به شبکه ریلی آسیا ” را از دیگر برنامه های توسعه ریلی بنادر ایران برشمرد و از همکاری های شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران با سازمان بنادر در این زمینه خبر داد.

معاون اموربندری و اقتصادی سازمان بنادر در بخش دیگری از سخنان اش با حائز اهمیت خواندن حمل و نقل چند وجهی، گفت : یکی از دپارتمان های تشکیل شده در سازمان بنادر و دریانوردی در ایران ” دپارتمان امور لجستیکی و حمل و نقل چند وجهی ” است که اداره حمل و نقل ریلی از بخش های مهم آن محسوب می شود.

وی  خاطر نشان کرد : در صددیم با برنامه ریزی صورت گرفته، تا ۵ سال آینده سهم ریلی در بنادر ایران را به ۳۰ درصد افزایش دهیم.

معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر اینکه حمل و نقل دریایی یکی از مهم ترین و اصلی ترین روش های حمل و نقل ایران به کشور های منطقه و فرا منطقه ای قلمداد می شود، گفت: سال گذشته ۱۵۴ میلیون تن کالا از بنادر تجاری کشور جا به جا شد.مطلب برنامه ریزی برای گسترش حمل و نقل چند وجهی/ افزایش سهم ۳۰ درصدی حمل و نقل ریلی در بنادر تا ۵ سال آینده / برنامه ریزی برای اتصال به شبکه ریلی آسیا برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *