سود سهام عدالت در سال ۹۷ چقدر است؟ – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۱۴, ۱۳۹۷
ضرورت استفاده از فرصت های بندری و دریایی کشور به نحو مطلوب / لزوم پایش نقاط ضعف و قوت بنادر جهت فعالیت هرچه بهتر – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۱۴, ۱۳۹۷

همکاری مناسب اصناف درمبارزه با احتکار – مجله خبری اقتصاد پیشرو


همکاری مناسب اصناف درمبارزه با احتکار

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان اعلام کرد: خوشبختانه اصناف استان همکاری مطلوبی با سازمان دارند ومی­

توان گفت اکثریت اصناف استان تمایلی به اختفا واحتکار کالا ندارند.

به گزارش شاتا ،محمد دره وزمی در جلسه کارگروه تنظیم بازار ، وضعیت استان در مبارزه با اختفا واحتکار کالا را خوب ارزیابی کرد واظهار داشت: جزو استانهایی هستیم که در این خصوص با حضور دستگاههای مرتبط جلسات متعددی تشکیل شده است.


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان همچنین از همکاری شرکت های پخش در خصوص توزیع کالاها نیز اشاره کرد وگفت: کالاهای نظیر روغن توسط شرکت ها ی پخش خریداری شده تاجایی که یکی از شرکت های تولید روغن خوراکی اعلام کرده بدون محدودیت روغن مورد نیاز کردستان را تامین می کند.


محمد دره وزمی در ادامه سخنان خود به تامین لاستیک برای ماشین های سنگین وسبک در استان اشاره کرد واظهار داشت: از نیمه تیرماه تاکنون دوهزار ۴۱۹ حلقه لاستیک تامین وتوزیع شده است.


وی در ادامه سخنان خود به وضعیت تامین مواد اولیه پتروشیمی و فولاد به واحدهای مصرف کننده این محصولات اشاره کرد و افزود: در استان ۴۰ واحد مصرف کننده مواد پتروشیمی فعالیت می کنند که خوشبختانه همه آنها کالاهای نهایی خود را از آن مواد اولیه تامین و با قیمت مصوب به بازار عرضه می کنند.


دره وزمی ادامه داد: با برداشتن سقف قیمت رقابتی در بورس برای کالاهای پتروشیمی و فولادی جلو بسیاری از سودجویی ها در بازار گرفته شده است.


اخبار مرتبطمطلب همکاری مناسب اصناف درمبارزه با احتکار برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *