حمایت دولت از توسعه بخش کشاورزی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۲۲, ۱۳۹۷
بازدید معاون عمرانی وزارت کشور از بندر بوشهر/ سرمایه گذاری در مجتمع بندری نگین – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۲۲, ۱۳۹۷

توزیع ۶۳تن گوشت در استان آذربایجان غربی – مجله خبری اقتصاد پیشرو


دهمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان آذربایجان غربی به ریاست رضا حسینی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و با حضور جعفرصادق اسکندری دبیر و سایر اعضا در محل استانداری تشکیل شد.

به گزارش شاتا، جعفر صادق اسکندری در دهمین جلسه ستاد تنظیم بازار استان با اشاره به توزیع ۶۳تن گوشت گوسفند و مرغ در استان گفت: طبق هما هنگی های صورت گرفته فی مابین اعضای ستاد تنظیم بازار استان اقدامات مناسبی در بحث بازرسی و نظارت بر نحوه خرید و توزیع و فروش کالاهای اساسی توزیع روغن نباتی و برنج توسط فروشگاه های بزرگ صورت گرفته است و این نظارت به صورت روزانه و مستمر و بدون تعطیلی انجام می گیرد.

وی تصریح کرد: با هماهنگی امور پشتیبانی دام سازمان جهاد کشاورزی استان، در طی هفته گذشته مقدار ۱۳ تن گوشت گرم گوسفندی وارد و با اولویت پخش گوشت مذکور به شرکت تعاونی کارمندان، کارکنان، کارگران و فروشگاه های زنجیره ای و کوروش با قیمت مصوب ۳۷۵۰۰ تومان در سطح ارومیه و شهرستانهای تابعه توزیع شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: با هماهنگی سازمان جهاد کشاورزی مقدار ۵۰ تن گوشت منجمد جهت توزیع که، ۲۵ تن برای مصرف عموم و ۲۵ تن نیز برای مصارف دانشگاهی اختصاص و مابقی توسط فروشگاه های زنجیره ای برای عموم مردم اختصاص یافته و به محض تحویل در اختیار، آنها قرار خواهد گرفت .

وی افزود: در خصوص توزیع لاستیک بین رانندگان ماشین آلات سنگین استان از تعداد ۵۴۲۱ حلقه لاستیک دریافتی تعداد ۴۶۱۷ حلقه توسط سازمان راهداری و تعداد ۹۸ حلقه توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان توزیع شده و مقدار ۷۰۶ حلقه آماده توزیع، است.

اسکندری اظهار داشت: در ۱۵ روز اول مهر سالجاری بیش از ۶۳۵۰ بازرسی از واحدهای صنفی، تولیدی در سطح عرضه صورت گرفته که در طی این بازرسی ها ۵۰۹ فقره پرونده تخلف با ۵۴۱ عنوان تخلف به ارزش بیش از ۱۱۱ میلیارد تومان پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به مراجع ذیصلاح ارجاع شد.

وی بیان کرد: با مقایسه عملکرد فوق نسبت به مدت مشابه دو هفته قبل به ترتیب ۲۴ درصد افزایش در بازرسی ها، ۸۸ درصد افزایش در تشکیل پرونده ها را شاهد هستیم .

وی افزود: عمده گزارش کالایی به ترتیب مربوط به انواع نان، روغن نباتی و خواروبار و نیز عمده گزارش خدمات به ترتیب مربوط به رستوران های غذاخوری و مشاورین املاک می باشد.

در ادامه جلسه هرکدام از اعضای کارگروه تنظیم بازار گزارشاتی در خصوص نحوه اقدامات صورت گرفته در راستای بهبودی وضعیت کالاهای اساسی مورد نیاز مردم را ارائه نمودند.مطلب توزیع ۶۳تن گوشت در استان آذربایجان غربی برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *