واگذاری جایگاه سوخت آوج با مزایده – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۲۵, ۱۳۹۷
بازدید فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر ازیگان حفاظت بنادر استان گلستان – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۲۵, ۱۳۹۷

اعطای۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به صنعتگران خراسان جنوبی – مجله خبری اقتصاد پیشرو


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اشاره به اینکه کالاهای اساسی به اندازه کافی در کشور قابل تامین و عرضه می باشد و هیچگونه کمبودی وجود ندارد، گفت: تاکنون ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به صنعتگران خراسان جنوبی پرداخت شده است.

به گزارش شاتا، داود شهرکی در کارگاه آموزشی مبلغان دینی خراسان جنوبی که در محل اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، ضمن تشریح وضعیت اقتصادی استان گفت: دشمنان از ابتدای انقلاب هرچه در توان داشتند از جنگ تحمیلی، ترور و تهدید گرفته تا تحریم و جنگ اقتصادی در مقابله با ایران بکار بستند ولی شکست خوردند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی تصریح کرد: در کشور بیش از ۸۵ هزار واحد تولیدی فعالیت می کند که طی سالیان گذشته تعداد زیادی دچار مشکل بودند که دولت با اجرای طرح رونق تولید و تزریق تسهیلات لازم، بسیاری از انها را احیا و ظرفیت آنان را افزایش داد.

وی ادامه داد: در این زمینه در خراسان جنوبی نیز ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به بخش تولید و ۱۰۰ میلیارد تومان به بخش روستایی پرداخت شد و در حال حاظر در بخش تولید بسیاری از مشکلات رفع شده و واحد های ما در شرایط خوبی هستند و لازم است که فرهنگ استفاده از کالاهای داخلی و استانی به مردم اطلاع رسانی شود تا رونق اقتصادی بیشتری در استان ایجاد و زمینه اشتغال فرزندان آنها در آینده فراهم باشد.

شهرکی در خصوص نظارت بر بازار گفت: با توجه به حساسیت خاصی که وجود داشت نظارت های ویژه ای بر بازار صورت گرفته که تاکنون ۴۰ هزار بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی انجام شده که در همین راستا ۷۱۳ پرونده تخلف به ارزش بالغ بر ۲ میلیارد تومان تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارجاع شده شده است.

وی با بیان اینکه عرضه کنندگان کالاها موظف به اعلام موجودی کالاهای خود هستند افزود: تا کنون ۲۵۰ انبار در سامانه جامع انبارها ثبت شده و موجودی انبارها بطور مرتب رصد می شود.مطلب اعطای۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات به صنعتگران خراسان جنوبی برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *