رقم دقیق سود سهام عدالت ۳۰ مهر مشخص می شود – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۲۷, ۱۳۹۷
نماینده ایران در آیمو؛ “رییس گروه راهبردی بررسی موانع اجرایی مطابقت با کنوانسیون و پروتکل لندن” شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۲۷, ۱۳۹۷

پرداخت ۷۰ میلیارد ریال تسهیلات به صنایع زنجان – مجله خبری اقتصاد پیشرو


در یک ماهه اخیر در استان زنجان ، ۷۰ میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح رونق تولید به واحدهای تولیدی پرداخت شد.

به گزارش شاتا ناصر فغفوری رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان با اعلام خبر فوق افزود: با توجه به اینکه ثبت نام طرح رونق تولید در استان از اواخر شهریور ماه آغاز شده ، تاکنون تسهیلات به ۷ طرح به مبلغ ۷۰ میلیارد ریال پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: درحال حاضر ۸۴ واحد در این طرح ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۶۲ واحد به مبلغ یکهزار و ۵۹۰ میلیارد ریال به بانک معرفی شده است.

فغفوری یادآور شد: هم اکنون ۵۵ طرح به میزان یکهزار و ۵۲۰ میلیارد ریال نیز در دست بررسی است.

وی با اشاره به اینکه تسهیلات این طرح به کلیه واحدهای صنعتی ، معدنی و کشاورزی پرداخت می شود، عنوان کرد : در این طرح تسهیلات در قالب سرمایه ثابت و سرمایه در گردش به واحدهای فعال و طرح های نیمه تمام بالای ۶۰ درصد پرداخت می شود .

این مقام مسئول اظهار داشت: در سال ۹۶ برای ۲۳۹ واحد تولیدی تسهیلات به میزان ۴ هزار میلیارد ریال پرداخت گردید.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خاطر نشان کرد: در سال گذشته از طریق شبکه بانکی ۱۲ هزار و ۶۸۰ میلیارد ریال تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی پرداخت گردید که ۴ هزار میلیارد ریال از طریق طرح رونق تولید و مابقی به طور مستقیم از طریق بانک ها پرداخت شد که از این حیث استان زنجان جزء ۴ استان برتر کشور محسوب می شود.مطلب پرداخت ۷۰ میلیارد ریال تسهیلات به صنایع زنجان برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *