نشست تخصصی معرفی فرصت‌ها برای سرمایه گذاران و کارآفرینان جهت حضور در برنامه خصوصی سازی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۲۹, ۱۳۹۷
تعیین نرخ سوخت شناورها در اختیار سازمان بنادر نیست/ تخصیص یارانه ۷۰ درصدی برای سوخت شناورهای تجاری/ ارائه پیشنهاد حل مشکلات “سوخت سبک و سنگین” شناورهای بزرگ به وزیر نفت – مجله خبری اقتصاد پیشرو
مهر ۲۹, ۱۳۹۷

برخورد با واحدهای متخلف دریافت کننده مواد پلیمری و پتروشیمی – مجله خبری اقتصاد پیشرو


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی از برخورد با دو واحد تولیدی انواع نایلکس و ظروف یکبار مصرف خبر داد.

به گزارش شاتا، جعفر صادق اسکندری از برخورد با دو واحد تولیدی انواع نایلکس و ظروف یکبار مصرف خبر داد و گفت: واحدهای مذکور با دریافت مجوزهای قانونی اقدام به خرید مواد اولیه پلیمری و پتروشیمی از بورس نموده اند که از شبکه مصرف خارج کرده اند.

وی تصریح کرد: واحدهای مذکور مواد اولیه خریداری شده از بورس را بجای مصرف در واحد تولیدی، به فروش خارج از مصرف نموده اند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی، گفت: مجموع مواد اولیه دریافتی واحدهای مذکور ۲۸۴ تن مواد پتروشیمی و پلیمری بوده که ارزش تقریبی آن ۲۲۱ میلیارد ریال می باشد.

وی افزود: زمینه فعالیت این واحدهای تولیدی با توجه به پروانه دریافتی از سوی سازمان انواع نایلکس، ظروف یکبار مصرف و انواع بطری های پلیمری بوده است که طی بازرسی های مکرر از واحدهای فوق و عدم فعالیت واحد در رسته تولید محصول خود، اقدام به دریافت مواد اولیه از بورس نموده اند.

اسکندری گفت: پس از محرز شدن تخلف واحدهای مذکور و تشکیل پرونده توسط بازرسان سازمان جهت رسیدگی به اداره تعزیرات حکومتی ارجاع شد.مطلب برخورد با واحدهای متخلف دریافت کننده مواد پلیمری و پتروشیمی برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *