تولید سنسورهای فیبر نوری دما و جریان در کشور – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۵, ۱۳۹۷
کسب‌و‌کارهای کوچک صنایع‌دستی و گردشگری راهکاری برای ایجاد اشتغال و درآمدزایی > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۶, ۱۳۹۷

نامه معاون وزیر صنعت به رییس اتاق ایران/ کارت بازرگانی تجاری فاقد رفع تعهد ارزی تعلیق شود – مجله خبری اقتصاد پیشرو


 نامه معاون وزیر صنعت به رییس اتاق ایران/ کارت بازرگانی تجاری فاقد رفع تعهد ارزی تعلیق شود

معاون وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت در امور صادرات طی ابلاغیه ای به رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن و کشاورزی ایران و روسای سازمانهای صمت استانی تعلیق کارتهای بازرگانی تجاری که رفع تعهد ارزی نداشته اند را اعلام کرد .

به گزارش شاتا در این نامه خسروتاج تاکید کرده است: با توجه به ضرورت تامین کالاهای مورد نیاز کشور در شرایط فعلی و نظارت بر روند واردات تجاری که ارز خود را دریافت کرده اند ،‌ مکاتبه ای با بانک مرکزی صورت گرفت .

به گفته وی به دنبال این مکاتبه بانکها درحال ارسال لیست افرادی هستند که که نسبت به رفع تعهد ارزی خود اقدام نکرده اند تا این افراد به سرعت شناسایی شده و نسبت به رفع تعهد خود اقدام کنند.

در این نامه از اتاق بازرگانی ، صنایع و معادن و کشاورزی ایران خواسته شده است که کارت بازرگانی این افراد را به حالت تعلیق درآورده و اتاق ایران و سازمانهای صمت استانی مکلف شده اند با بانکها به منظور پیگیری رفع تعهد ارزی شرکتها تعامل داشته باشند و در صورت ضرورت به اعتراضات شرکتهایی که کارتشان تعلیق شده ، رسیدگی کنند .

اخبار مرتبطمطلب نامه معاون وزیر صنعت به رییس اتاق ایران/ کارت بازرگانی تجاری فاقد رفع تعهد ارزی تعلیق شود برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *