دیدار دبیر اول سفارت الجزایر با رئیس کل سازمان خصوصی سازی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۶, ۱۳۹۷
موافقت اولیه با ساخت و تمدید مجوز بهره برداری ۴ سازه دریایی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۶, ۱۳۹۷

تسهیلات ویژه برای بنگاههای‌کوچک و متوسط – مجله خبری اقتصاد پیشرو


رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهراز آغاز دور جدید ثبت نام تسهیلات بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط نظیر تسهیلات رونق تولید و تسهیلات بازسازی و نوسازی صنایع به همراه پرداخت یارانه ی تسهیلات مذکوربا هدف حمایت از بنگاههای تولیدی استان بوشهر خبرداد.

به گزارش شاتا؛ سید حسین حسینی محمدی گفت: سامانه بهین یاب به عنوان سامانه ویژه ثبت نام متقاضیان تسهیلات ، اکنون برای بنگاههای اقتصادی فعال شده و متقاضیان دریافت این تسهیلات می توانند نسب به ثبت نام به درگاه اینترنتی www.behinyab.ir مراجعه نمایند .

حسینی محمدی افزود: در راستای حمایت از بنگاههای اقتصادی در سال ۹۶ و ابتدای سال ۹۷ تعداد ۱۴۷ واحد تولیدی جمعا به مبلغ بیش از ۹۴۳میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید از طریق بانکهای عامل استان دریافت کرده‌اند .

وی در پایان افزود: از ابتدای سال ۹۷ تا پایان مهرماه سالجاری نیز ۳۷ جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با حضور استاندار یا معاونین و دستگاه های اجرایی ذیربط تشکیل که در راستای رفع مشکلات ۱۱۳ واحد صنعتی در زمینه های بیمه ، مالیات ، بانک و … در قالب ۱۶۰ مصوبه اقدام شده است .مطلب تسهیلات ویژه برای بنگاههای‌کوچک و متوسط برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *