کاهش حجم قاچاق در سطح استان تهران – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۹, ۱۳۹۷
برداشت غیرمجاز ۷/ ۴ میلیارد مترمکعب آب از منابع زیرزمینی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۹, ۱۳۹۷

ضرورت توسعه گردشگری دریایی/ پروژه های بندری بزرگی در کشور تعریف شده است/ برنامه ریزی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام/ سرمایه گذاران؛ سرمایه های خود را به سمت بنادر می آورند – مجله خبری اقتصاد پیشرو
عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: بنادر کشور پتانسیل بالای در ترانزیت، صادرات، واردات، گردشگری دریایی دارند که با همکاری سایر سازمان ها می توان در جهت توسعه بنادر و جذب سرمایه گذاران داخلی و خارجی حرکت کرد.

اسدالله عباسی درباره خواسته های نمایندگان مجلس از محمد اسلامی؛ وزیر جدید راه و شهرسازی در حوزه دریا و بندر به پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، افزود: بنادر کشور به جهت ترانزیت کالا، صادرات و واردات پتانسیل بالای دارند که این حجم از ظرفیت با همکاری مجموعه های مختلف به رشد و بلوغ بیشتری می رسد.

وی افزود: پتانسیل دیگری که بنادر کشور دارند و اهمیت بسزایی دارد، گردشگری دریایی است. سازمان بنادر و دریانوردی در این عرصه گام های خوبی برداشته است اما با توجه به شرایط و تسهیلاتی که سازمان یاد شده در اختیار سرمایه گذاران گذاشته است می توان گردشگری دریایی در بخش های داخلی و خارجی را توسعه داد.

 وی با بیان اینکه پروژه ها بندری بزرگی در کشور تعریف شده است، تصریح کرد: یکی از انتظارات نمایندگان مجلس این است که وزیر جدید راه و شهرسازی به سمت تکمیل پروژه های نیمه تمام حرکت کند و در مسیر جذب سرمایه گذار زیر مجموعه های خود را همراهی کند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: تحریم در برخی از بخش ها مشکلاتی را برای فعالیت بنادر ایجاد کرده است و در برخی از موارد هم فعالیت بنادر کاهش یافته است اما این معضل جدی نیست و قطعا با سابقه مدیریتی که وزیر راه و شهرسازی جدید دارد، می تواند از این بحران ها عبور کند.

وی تاکید کرد: سرمایه گذاران داخلی و خارجی اگر اطمینان پیدا کنند که قوانین به نفع آنها است و دولت دخالتی ندارد به طور قطع سرمایه های خود را به سمت بنادر می آورند.

عباسی اظهار داشت: با تغییر و تحول صورت گرفته در وزارت راه و شهرسازی حوزه دریا و بندر با شرایط بهتری کار خواهد کرد و بخش های مختلف در جهت هم افزایی حرکت خواهند کرد.مطلب ضرورت توسعه گردشگری دریایی/ پروژه های بندری بزرگی در کشور تعریف شده است/ برنامه ریزی برای تکمیل پروژه های نیمه تمام/ سرمایه گذاران؛ سرمایه های خود را به سمت بنادر می آورند برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *