فولاد مبارکه مایه قوت قلب سهامداران و فرهنگ ساز سرمایه گذاری در بورس است – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۱۲, ۱۳۹۷
۳۰ ماه تا پایان پروژه مرحله دوم فاز ۳ بندر شهیدرجایی باقی مانده است/ پیشرفت پروژه رضایت بخش است/ خاکبرداری بیش از یک میلیون و ۱۷۰ هزارتن/ ساخت دیواره دیافراگمی اسکله و دیواره راهنما آغاز شده است – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۱۲, ۱۳۹۷

توزیع مستمر کالاهای اساسی در بازار – مجله خبری اقتصاد پیشرو


سرپرست معاونت بازرسی سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت:کالاهای اساسی مورد نیاز بازار به صورت مستمر توسط فروشگاه های زنجیره توزیع می شود و مردم می توانند از طریق فروشندگان عمده،فروشگاه های زنجیره ای و خرده فروشی ها کالاهای مورد نیازشان را تامین کنند.

به گزارش شاتا ، سلطان زاده در جلسه ستاد تنظیم بازار زاهدان هدف از برگزاری جلسه کارگروه تنظیم بازار در شهرستان زاهدان را پایش و کنترل وضعیت بازار برشمرد و گفت: طی این جلسه نوسانات قیمت برخی از کالاها مشخص شد و با حضور مدیران و دستگاه متولی مانند جهاد کشاورزی، صنعت و معدن، پشتیبانی امور دام استان، شرکت تعاون روستایی و برخی دیگر دستگاه هایی که تامین کننده کالای اساسی هستند تصمیماتی اتخاذ شد.

وی افزود: کالای اساسی مورد نیاز بازار به صورت مستمر توسط فروشگاه های زنجیره توزیع می شود و مردم می توانند از طریق فروشندگان عمده،فروشگاه های زنجیره ای و خرده فروشی ها کالاهای مورد نیازشان را تامین کنند.

سلطان زاده گفت: موانع و مشکلاتی در برخی حوزه ها بود که در این جلسه تاکید شد دستگاه های اجرایی متولی نسبت به برطرف کردن این مشکلات اقدام کنند .

وی تاکید کرد: در حوزه نظارت نیز بیش از ۱۷۰۰ گزارش مردمی توسط ستادهای خبری مرکز استان در هفت ماه اول سال دریافت شده که نیمی از این گزارشات تخلف، منجر به تشکیل پرونده برای خاطیان در شعب تعزیرات حکومتی شده است .

وی گفت: در ۷ ماهه اول سال جاری بیش از ۴۳ هزار بازدید از مراکز صنفی در شهر زاهدان انجام شده است که بیش از ۱۹۰۰ متخلف شناسایی و به تعزیرات حکومتی استان معرفی شده اند .مطلب توزیع مستمر کالاهای اساسی در بازار برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *