سوالات متداول در خصوص "سهام عدالت" متوفیان – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۱۳, ۱۳۹۷
۱،۴میلیون تن کالا در بندر بوشهر تخلیه و بارگیری شد/ ظرفیت تخلیه و بارگیری کانتینر در بندر بوشهر ۲ برابر می‌شود – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۱۳, ۱۳۹۷

ارائه تسهیلات کم بهره به مشاغل مرتبط با صنایع دریایی – مجله خبری اقتصاد پیشرو


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهراز ارائه تسهیلات کم بهره به مشاغل دریایی از سوی صندوق توسعه صنایع دریایی خبر داد.

به گزارش شاتا؛ سید حسین حسینی محمدی در این باره گفت:در راستای حمایت از کسب و کارهای خرد دریایی وهمچنین ایجاد اشتغال دربخش های صنعتی و خدماتی مرتبط با دریا اعم از صیادی، گردشگری وتفریحی در استان بوشهر تسهیلات با بهره ۲ الی ۴ درصد پرداخت می شود.

وی با اشاره به اینکه استان بوشهردارای موقعیت جغرافیایی خوبی جهت تجارت در صنایع دریایی است، تصریح کرد:حوزه های مرتبط نظیرساخت شناورهای صیادی ،باری و تفریحی؛ تعمیر و به روز رسانی شناور های صیادی- باری و تفریحی ؛ خرید و تجهیز و به روز رسانی ابزار آلات کارگاهی در حوزه صنایع دریایی ؛ خرید ادوات صیادی؛ گردشگری دریایی و تفریحات آبی ازجمله حوزه های مرتبط است که می توان از تسهیلات صندوق توسعه صنایع دریایی استفاده نمایند.

وی افزود: متقاضیان جهت استفاده ازاین خدمات می توانند با مراجعه به نمایندگی صندوق توسعه صنایع دریایی مستقردرسازمان صنعت،معدن وتجارت استان مراجعه و اقدام نمایند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: با شروع مرحله دوم تسهیلات رونق تولید در استان بوشهرتا کنون ۴۳واحد در حوزه های صنعت،معدن،کشاورزی و گردشگری برای این تسهیلات در سامانه الکترونیکی مربوطه اقدام به ثبت نام نموده اند.

حسینی محمدی با اشاره به حمایت های این سازمان از صنایع استان عنوان کرد: از مجموع ۴۳مورد متقاظی ثبت نامی تعداد ۳۷مورد در کمیته بررسی و کارشناسی تصمیم گیری و تعیین تکلیف شده که فعلا ۲۴ مورد جهت پرداخت تسهیلات به بانکهای عامل استان معرفی شده است.

وی در ادامه اضافه کرد:از ابتدای سالجاری تا کنون تعداد ۳۸ مورد جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در راستای حمایت از کالای داخلی تشکیل شده که نتیجه آن ۱۱۵ مصوبه شامل رفع مشکلات حوزه های تامین اجتماعی، مالیات برارزش افزوده، برق و آب و همچنین ارائه تسهیلات بانکی گردیده است.مطلب ارائه تسهیلات کم بهره به مشاغل مرتبط با صنایع دریایی برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *