دفاع معاون اول رییس‌جمهور از سختی و دشواری کار واگذاریها توسط سازمان خصوصی سازی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۱۵, ۱۳۹۷
ترمینال جدید ریلی نفتی به صورت آزمایشی راه اندازی شد/ نخستین واگن های مخزن دار سوخت تولید پالایشگاه اصفهان در ایستگاه ترمینال ریلی نفتی بندر – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۱۵, ۱۳۹۷

کشف۳۴۰هزار نخ سیگار قاچاق دربندرعباس – مجله خبری اقتصاد پیشرو


کشف340هزار نخ سیگار قاچاق دربندرعباس

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت: بیش از ۳۴۰هزار نخ سیگار خارجی قاچاق کشف و ضبط شد.

به گزارش شاتا، عبدالرضا پیروی منش گفت: تعداد ۳۴۰ هزار نخ انواع سیگار قاچاق از سوی بازرسان این سازمان از فروشگاه محصولات دخانی در بندرعباس کشف شد.

وی با اشاره به تشدید بازرسی‌ها و مبارزه با قاچاق محصولات دخانی در سطح عرضه و همچنین توزیع کنندگان محصولات دخانی در سطح استان یادآور شد: در این راستا پرونده تخلف فروشگاه مذکور به ارزش ریالی بیش از ۹۳۶ میلیون ریال تشکیل و جهت صدور رای نهائی به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.

معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان با بیان اینکه عرضه و فروش سیگار و محصولات دخانی بدون مجوز قاچاق محسوب می‌شود، گفت: علاوه بر برخورد قانونی با قاچاق کالا، اقلام کشف شده به عنوان قاچاق ضبط و مشمول جرایم مربوط قاچاق خواهد بود.

پیروی منش در پایان گفت: شماره تلفن ۱۲۴ سازمان به عنوان پل ارتباطی حوزه نظارت و بازرسی با شهروندان است، افزود: مردم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف در سطح بازار مراتب را برای بررسی به این سازمان اطلاع دهند.

اخبار مرتبطمطلب کشف۳۴۰هزار نخ سیگار قاچاق دربندرعباس برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *