نقش مهم سهام عدالت در چرخه اقتصادی کشور – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۱۶, ۱۳۹۷
موافقت با تمدید مجوزهای اولیه و ساخت ۴ سازه دریایی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۱۶, ۱۳۹۷

راه اندازی مجدد کارخانه فرآورده های سیب زمینی مشگین – مجله خبری اقتصاد پیشرو


در جهت اجرای سیاست های وزارت متبوع و به تبع آن سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل ،کارخانه فرآورده های سیب زمینی مشگین مجدداً راه اندازی شد .

به گزارش شاتا، برای حمایت از سرمایه گذاری شرکت ها و بنگاههای اقتصادی و تولیدی در معرض آسیب، ایجاد اشتغال پایدار جوانان ، رونق تولید و توسعه صادرات ، اقدامات لازم بمنظور حل و فصل مشکلات آنها با برگزاری جلسات مستمر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و پیگیری مصوبات جلسه تا حصول نتیجه صورت میگیرد.

در همین راستا با تلاش و همت سرمایه گذاران جدید و پیگیری امور از طریق کارشناسان مرتبط این سازمان ،کارخانه فرآورده های سیب زمینی مشگین با حضور شهداد موسوی رییس اداره صنایع غیر فلزی و کارشناسان مرتبط سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل با سرمایه گذاری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی برای ۳۰ نفر در هر شیفت کاری با تولید محصول فرآورده های سب زمینی منجمد در قالب سیتم IQF راه اندازی و به بهره برداری رسید .

با راه اندازی این واحد تولیدی، چرخ تولید این کارخانه مجدداً به حرکت درآمده و از بیکاری تعدادی کارگر جلوگیری شد .مطلب راه اندازی مجدد کارخانه فرآورده های سیب زمینی مشگین برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *