تاکید رییس جمهور بر بهره‌مندی مردم از مزایای سود و اصل سهام عدالت – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۳, ۱۳۹۷
طراحی نرم افزار موبایل سیزدهمین دوره همایش بین المللی سواحل، بنادر و سازه های دریایی – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آبان ۲۳, ۱۳۹۷

لزون اتخاذ تدابیری برای رفع مشکلات صنایع نساجی – مجله خبری اقتصاد پیشرو


رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین گفت: قزوین در حوزه صنایع مرتبط با نساجی از قدمت و شهرت بالایی برخوردار است و امیدواریم با همت صاحبان این صنعت بتواند جایگاه طلایی خود را در این بخش دوباره بدست بیاورد.

به گزارش شاتا، زرآبادی نماینده مردم قزوین ،البرز و آبیک و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی به همرا پرزحمت “رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت ” در راستای حمایت از تولیدات داخلی از واحد تولیدی پرنیا که در زمینه تولید منسوجات ،رنگرزی، ریسندگی و بافندگی و تکمیل فعال است، بازدید کرد.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت قزوین دراین بازدید با بیان اینکه حفظ و رونق اقتصاد کشور در گرو تداوم فعالیت صنایع است بنابراین باید همه موانع پیش رو که مانع تولید هستند از میان برداشته شود، گفت: دولت و مجلس همه توان خود را در این خصوص به کار گرفته اند.

علی پرزحمت با بیان اینکه مدیریت مناسب شاه کلید تداوم تولید در کارخانجات به شمار می رود، افزود: مدیریت مناسب در صنایع می تواند با پیش بینی مخاطرات و چشم اندازها یک واحد تولیدی را در بحران ها و تلاطم ها نجات داده و از کم ترین فرصت ها بهترین و بیشترین بهره ببرد.

وی اظهار داشت: قزوین در حوزه صنایع مرتبط با نساجی از قدمت و شهرت بالایی برخوردار است و امیدواریم با همت صاحبان این صنعت بتواند جایگاه طلایی خود را در این بخش دوباره بدست بیاورد.

این مسئول گفت: برخی واحدها از جمله در حوزه نساجی با مشکلات ارزی روبرو هستند که باید توسط دولت و مجلس تدبیری برای حل مشکل آنها اندیشیده شود تا تولید آنها دچار توقف نشود.

سیده حمیده زرآبادی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی نیز در بازدید از این واحد تولیدی گفت: برخی واحدهای تولیدی به دلیل سوء مدیریت دچار مشکل هستند و معضل آنها به مدیریت برمی گردد.

وی همچنین افزود: بخش زیادی از انرژی مجلس صرف حل مسایل و مشکلات بخش صنعت و تولید می شود و نمایندگان در این زمینه از نظرات کارشناسی و تخصصی صاحبان صنایع استقبال می کند.

زرآبادی به بازدید خود از این واحد تولیدی اشاره کرد و گفت: مدیریت خوب این مجموعه می تواند الگویی برای سایر واحدهای تولیدی باشد.

در این بازدید درخواست های صاحبان واحد تولیدی یاد شده از مسئولان حاضر مطرح شد.مطلب لزون اتخاذ تدابیری برای رفع مشکلات صنایع نساجی برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *