فراخوان جدید برای واگذاری سرخابی ها – مجله خبری اقتصاد پیشرو
آذر ۲۹, ۱۳۹۷
سازمان بنادر ؛ یکی از مؤلفه های اقتدار کشور در حوزه های حاکمیتی/ موفقیت ایران در ایجاد شرایط امن و آرام جهت انجام مبادلات بازرگانی با کل دنیا/ یگان حفاظت بنادر؛ بازوی قدرتمند سازمان بنادر در فراهم آوری امنیت در سواحل و آبراهها است – مجله خبری اقتصاد پیشرو
دی ۱, ۱۳۹۷

تولید نباید متوقف شود – مجله خبری اقتصاد پیشرو


رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در جمع مدیران ارشد قضایی استان گفت: نباید در شرایط فعلی تحریم ها، واحدهای صنعتی دستخوش بحران و تعطیلی شوند

به گزارش شاتا، جهانگیر شاهمرادی در ستاد پیگیری سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی دادگستری استان البرز که در اشتهارد برگزار شد، اظهار داشت: مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان باید اجرایی شود و دستگاه‌های اجرایی مربوطه که به نظر می‌رسد نسبت به انجام مصوبات اراده لازم را ندارند؛ باید به گونه‌ای دیگر عمل کنند.

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی به تصمیماتی جهادی و فوریتی نیاز است، تصریح کرد: تولید هر کارخانه و کارگاهی برای ما مهم است چرا که در صورت قطع تولید، اشتغال و امنیت روانی جامعه آسیب خواهد دید.

وی با بیان اینکه تولید برای ما مهم است بیان داشت: برای واحدهایی که تاثیرات اساسی در استان دارند فایل‌های ویژه‌ای گشوده شده و قطعا لیست این واحدها نیز در اختیار فرمانداران قرار می گیرد تا همکاری و همراهی بیشتری با این واحدها صورت پذیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با بیان اینکه این واحدها باید رصد شوند تا هر مشکلی که دارند با قید فوریت برطرف شود، اظهار کرد: واحد‌های تولیدی استراتژیک، تاثیراتی اساسی دارند و باید به محض ایجاد مشکل، سریعا رفع مشکل شوند.

شاهمرادی با بیان اینکه از سیستم قضایی انتظار داریم که مدیران واحد‌های صنعتی را در شرایط تحریم دریابند، عنوان کرد: سیاست این است که در این شرایط هیچ واحد صنعتی تعطیل نشود. هر چند که باید تخلفات در جای خود بررسی شود اما تولید یک واحد صنعتی که گرفتار بحران است؛ نباید متوقف شود.

وی در خاتمه گفت: با همکاری دستگاهها قطعا می توان به پایداری وضعیت واحدهای تولیدیِ دچار بحران و بازگشت آنها به حالت عادی امیدوار بود. مثلا در دوره گذشته تحریم‌ها، بنزین یکی از محورهای تحریم بود اما هم اینک به هیچ وجه بنزین در لیست تحریم ها جایگاهی ندارد چرا که با یک همیاری ملی، کشور از واردات این کالای استراتژیک بی نیاز شده است.مطلب تولید نباید متوقف شود برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *