امکان ثبت شماره شبای مشمولان سهام عدالت به مدت محدود مجدداً فعال شد. – مجله خبری اقتصاد پیشرو
دی ۱۲, ۱۳۹۷
قانون مدیریت خدمات کشوری برای سازمان بنادر کارکرد ندارد/ سازمان بنادر و دریانوردی یک سازمان توسعه ای است/ استفاده بهتر از پتانسیل سازمان بنادر با الحاق به قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر – مجله خبری اقتصاد پیشرو
دی ۱۵, ۱۳۹۷

بیش از ۱۷۰۰ درخواست سرمایه گذاری در استان زنجان ارائه شده است – مجله خبری اقتصاد پیشرو


رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: هزار و ۷۷۰ درخواست سرمایه گذاری در استان زنجان ارائه شده که برای ۶۰ هزار نفر اشتغال ایجاد می کند.

به گزارش شاتا، ناصر فغفوری افزود: هزار و ۷۷۰ درخواست سرمایه گذاری در استان زنجان داریم. این تعداد جواز تأسیس برای ۶۰ هزار نفر اشتغال ایجاد می‌کند و ۲۱ هزار میلیارد تومان میزان سرمایه‌گذاری این تعداد جواز تاسیس است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در سال گذشته ۲۹ واحد صنعتی که به دلایلی از سال‌های گذشته تعطیل‌شده بودند با تمهیدات دولت و سازمان صنعت و معدن به چرخه تولید وارد شدند.

وی به ستاد رفع موانع تولید اشاره کرد و افزود: از زمان ابلاغ تشکیل ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تا کنون ۵۸ جلسه ستاد تسهیل با حضور ریاست و اعضای ستاد برگزار شده که نتیجه آن ابلاغ ۵۷۳ مصوبه در جهت رفع موانع تولید در استان زنجان بوده است.مطلب بیش از ۱۷۰۰ درخواست سرمایه گذاری در استان زنجان ارائه شده است برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

amir
amir
طراح و برنامه نویس وب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *