فرمانده انتظامی شرق استان تهران اعلام کرد: بیش از ۱۵۴ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین طی یک عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در شهرستان پردیس کشف شد.

 سردار “کیومرث عزیزی” امروز /چهارشنبه/ اظهار داشت: در پی کسب اطلاع از فعالیت سوداگران مرگ در زمینه تهیه و توزیع گسترده مواد مخدر، موضوع به دلیل حساسیت در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان پردیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از انجام هماهنگی‌های لازم با مراجع قضائی، طی یک عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا ضمن شناسایی محل مورد نظر در بخش جاجرود از توابع پردیس، در یک عملیات غافلگیرانه و مقتدرانه اقدام به دستگیری سوداگران مرگ و بازرسی از محل سکونت آنان کردند.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه در بازرسی صورت گرفته از محل ۱۵۴ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین که آماده بسته‌بندی و توزیع بود کشف شد، تصریح کرد: در این رابطه ۶ متهم که دارای سوابق متعدد کیفری بودند دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی به مقامات قضائی معرفی شدند.

عزیزی تاکید کرد: برخورد با سودجویان و مقابله با قاچاقچیان به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارد و شهروندان در صورت مشاهده موارد مشکوک مراتب را سریعاً از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

این مطلب برایم مفید است
۲


نفر
این پست را پسندیده اند