اگر سهام اپال دارید، بخوانید(۲۹اردیبهشت) / اپال همچنان بر مدار صعود


اقتصادآنلاین-سیده زینب رزم گیر؛ در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی حدود یک درصد رشد کرد و بین نمادهای پرتراکنش قرار گرفت.

«اپال» معاملات امروز خود را تقریبا متعادل و در محدوده ۱۹۰۰تومان آغاز کرد. در ادامه کمی حول این قیمت نوسان کرد و آخرین روز هفته را در همین محدوده به پایان برد. گفتنی است این نماد برای دهمین روز متوالی با رشد قیمت مواجه شد. در حالی که اکثر هم‌گروهی‌های این نماد سرخ‌پوش شدند.

سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس در آخرین معاملات خود، عدد ۱۹,۱۶۰ریال را ثبت کرد که نسبت به روز گذشته ۱.۷درصد افزایش یافته است. همچنین با جابجایی حدود ۲۱میلیون برگه سهم، روز بعدی معاملاتی خود را با ۱۹,۰۲۰ ریال آغاز خواهد کرد.

ارزش معاملات امروز «اپال» به بیش از ۴۰میلیارد تومان رسید. همچنین ۵۷درصد خریداران سهام اپال حقیقی‌ها و ۴۳درصد آن‌ها حقوقی‌ها بودند. از طرف دیگر، بیشتر برگه سهم‌ها را افراد حقیقی به فروش رساندند.

گفتنی است سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس چهارشنبه ۶اسفند عرضه اولیه شد. این نماد تا یک هفته بعد از عرضه اولیه نیز رشد کرد اما روز چهارشنبه ۱۳اسفند، صف خرید آن عرضه شد و شنبه ۱۶اسفند با افت قیمت مواجه شد. با این حال پس از دو روز سرخ‌پوشی، دوباره به روند صعودی خود بازگشت و تا روز ۲۶اسفند رشد کرد. سپس این نماد آخرین روز بورس ۹۹ را با سرخ پوشی ترک کرد. همچنین دو روز ابتدایی سال۱۴۰۰ را به روند سرخ نزولی خود ادامه داد و پس از آن سبز پوشید. این نماد هفته جاری را با رشد قیمت آغاز کرد و سبزپوش باقی ماند.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

اپال29اردیبهشتمنبع خبر

دیدگاه ها

mood_bad
  • بدون دیدگاه.
  • افزودن دیدگاه