دست بالای فورد موستانگ | اقتصاد آنلاین


شاید این اختلاف را به حساب کمبود تراشه و پردازشگرهای نیمه هادی بگذارید اما این دردسر بزرگ به یک اندازه دامن هر سه خودروساز آمریکایی را گرفت و هرسه‌ مجبور به توقف خط تولید خود شدند. هر چند خرید خودروی در اصطلاح پونی [اسب‌های کوچک آمریکایی و اشاره به خودروهای عضلانی سه خودروساز] نو به دلیل عرضه محدود در حال حاضر در بازار بسیار دشوار شده است. معلوم نیست که وضعیت کمبود تراشه تا چه زمانی ادامه پیدا می‌کند اما واضح است که در بین سه رقیب دیرینه از همه بیشتر به کامارو لطمه وارد آمده است. با اینکه هفته گذشته خط تولید کامارو در لنسینگ گرند ریور از سر گرفته شده بود دوباره این هفته به دلیل نبود تراشه متوقف شد.

البته برخی از مشتریان دوست ندارند دوج چارجر را یک خودروی عضلانی به حساب بیاورند والا چیرگی و برتری فورد موستانگ دچار شک و تردید می‌شد. هواداران فورد هم این مقایسه را منصفانه نمی‌دانند. اما به زودی فروش موستانگ مک-ای [موستانگ برقی] را هم به حساب می‌آورند.

موضوع این است که این سه خودروساز همیشه در رقابت شدید بوده‌اند و هنگام شمارش و مسابقه، سر دسته‌بندی‌ها اختلاف نظر پیدا می‌کنند. اما زمانی که حرف از مقایسه خودروهای پونی می‌شود، موستانگ همیشه دست بالا را دارد.منبع خبر

دیدگاه ها

mood_bad
  • بدون دیدگاه.
  • افزودن دیدگاه