لوگو سایت

جدول خاموشی های برق مثل همیشه روی اعصاب؛چه خبر از رد صلاحیت محمود احمدی نژاد؟


به گزارش اقتصادنیوز، پس از خاموشی‌های پراکنده در سطح  تهران سرانجام اولین جدول خاموشی تهران در روز دوم خرداد منتشر شد.

شرکت توزیع نیروی برق پایتخت در اطلاعیه ای طی جداولی ساعت های خاموشی در نقاط مختلف این شهر را مشخص کرد و در اختیار شهروندان قرار داد تا آنها هم در جریان ساعت دقیق خاموشی ها قرار بگیرند.

این جدول ها درحالی منتشر شد که به گفته مشترکان هیچگونه تطابقی با آنچه اتفاق می افتد نداشت و شلختگی و در قطعی برق طبق روال پیش نمی رفت. 

این مساله موجب نارضایتی مردم شد بود چرا که به دلیل اهمیت برق، کارهای روزمره زیادی تحت شعاع قرار گرفت.مثل بیمارستان ها،بیمارانی که در خانه بستری هستند،دانش آموزان و دانشجویان برای امتحانات پایان ترم و …

هرچه بیشتر  انتخابات به ایستگاه نهایی می رسد ، کشور بیشتر رنگ و بوی انتخاباتی به خودش می گیرد.با این حال این انتخابات اصلا شباهتی به انتخابات سال های قبل ندارد.کرونا به عنوان یک مهمان ناخوانده تاثیر زیادی در روند انتخابات 1400 گذاشته است.

چند وقت قبل عباسعلی کدخدایی، سخنگوی شورای نگهبان از عدم برگزاری تجمعات خیابانی و میدانی خبر داد و اعلام کرد برای کاندیدهای که از فیلتر شورای نگهبان عبور کنند، بسته های اینترنتی در نظر گرفته شده است تا در فضای مجازی و بستر های رسانه به تبلیغ و ارائه ی برنامه ها و اهداف  خود بپردازند.

امروز هم محمدجواد آذری جهرمی -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- در توئیتر خبر از یک بسته اینترنتی رایگان برای عموم مردم داد، وی دراین باره نوشت: با تجویز و تصویب ستاد ملی کرونا و با همکاری دکتر نوبخت، به منظور ترویج تبلیغات انتخابات در فضای مجازی به جای تجمعات خیابانی و میدانی، بسته‌های اینترنت یک ماهه رایگان به همه مردم ایران عرضه می‌شود. جزئیات این طرح هم قرار است به زودی اعلام ‌شود.

با اعلام این خبر مردم خیلی سریع حرف های وزیر جوان را به یکی از ترندهای روز تبدلی کردند و به دنبال این بودند تا از جزییات بیشتر این طرح اطلاعات به دست بیاورند. 

داستان گرانی و کمبود مرغ همراه با صف های طولانی مردم برای گرفتن مرغ سهمیه ای از سال گذشته به امسال رسید و حتی شب عید مردم را به  ایستادن در صفهای طولانی کشاند.

اما انگار داستان مرغ تمامی ندارد و یک بار دیگر هشدار بحران کمبود مرغ در ماه‌های آینده به گوش می رسد..

نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی با اشاره به اینکه هزینه تولید مرغ به دلیل افزایش هزینه مولفه‌های تولید بالا رفته است، گفت: اگر فکری برای شرایط پیش آمده نشود و کنترل و نظارت بر بازار نباشد شاهد کمبود مرغ در ماه‌های آینده خواهیم بود.

اما خبر مهم دیگری که امروز ترند شد مربوط به رییس جمهور پیشین است،یعنی محمود احمدی نژاد.او که پس از ثبت نام در وزارت کشور هر روز خبر ساز بوده این بار هم با یک شایعه به صدر اخبار رسید.شایعه رد صلاحیت!هنوز هیچ خبر رسمی ای در این باره منتشر نشده است اما احمدی نژاد همان روز ثبت نام تهدید کرده بود که  در صورت ردصلاحیت انتخابات را تحریم خواهد کرد.

 منبع خبر

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه