لوگو سایت

شاهد فاجعه بزرگی خواهیم بود


به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، اسحاق بریک، ژنرال ذخیره در ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد: در جنگ آتی با غزه فاجعه‌ای رخ خواهد داد که صدها بار بزرگتر از فاجعه سقوط پل در جبل الجرمق(ریزش پل در مراسم یهودیان افراطی) است و جنگ اکتبر ۱۹۷۳ در برابر آن یک داستان کوتاه است. جبهه داخلی در رژیم صهیونیستی مرکز اصلی جنگ خواهد بود.

وی گفت: میلیون‌ها اسرائیلی برای دوره طولانی زیر شلیک موشک‌ها از جمله موشک‌های هوشمند و پهپادهای انتحاری قرار می‌گیرند و هیچ کسی قادر به زندگی در آنجا نخواهد بود و هیچ کسی ادعای رهبران ارشد را درباره پیروزی بر حماس یا نابودی آن قبول نخواهند کرد.

وی گفت: نخست‌وزیر و وزیر جنگ طبق معمول درباره پاسخی حرف می‌زنند که حماس و جهاد آن را فراموش نخواهند کرد. حماس و جهاد تنها خطر نیستند بلکه قطره‌ای در محیط درگیری هستند که احتمالا در قدس و داخل اسرائیل همزمان با شلیک هزاران موشک و حملات کماندوهای حماس رخ خواهد داد.

بریک گفت: اکنون تصور کنید که حزب‌الله وارد جنگ شده و هزاران تن از نیروهایش به مرزهای شمالی منتقل شوند درحالی که همزمان موشک شلیک می‌کنند. چه اتفاقی می‌افتد؟

بریک خطاب به اسرائیلی‌ها گفت: بدون آگاهی عمومی تغییری رخ نخواهد داد و مردم باید این حقیقت را بدانند. ممکن است بترسید و بگویید نمی‌خواهید آن را بشنوید اما ناگهان منزلتان را از دست می‌دهید و نزدیکانتان کشته می‌شوند.

وی تأکید کرد: به رغم چیزی که سخنگوی ارتش اسرائیل درباره حمله به حماس می‌گوید این حماس است که پیروزی بزرگی به دست آورد و موشک‌های زیادی شلیک کرد. حماس و جهاد اعلام کردند که می‌توانند هر لحظه شلیک موشک‌ها را شروع کنند.منبع خبر

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه