لوگو سایت

سه اتاق در انتظار نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برای ارائه برنامه های اقتصادی


به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، هفت نامزد احراز صلاحیت شده برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری فضایی مجزا برای ارائه برنامه‌های اقتصادی در اختیار خواهند داشت.

اتاق بازرگانی ایران که پیش از این بسته اقتصادی پیشنهادی خود را برای نامزد پیروز در انتخابات ریاست جمهوری منتشر کرده بود، حالا خبر از به وجود آمدن بستری برای شنیدن برنامه‌های اقتصادی نامزدهای انتخابات و همچنین انتقال پیشنهادات و دغدغه‌های بخش خصوصی داده است.

محمدرضا رمضانی – دبیر کل اتاق بازرگانی ایران – گفته: دبیرخانه سه‌ اتاق بازرگانی، اصناف و تعاون بستری فراهم کرده‌اند تا کاندیداهای ریاست‌جمهوری که علاقمند به تشریح برنامه‌های خود در حوزه اقتصاد داخلی و بین‌المللی برای فعالان بخش خصوصی هستند، بتوانند دیدگاه‌های خود را بیان کنند و از نظرات بخش خصوصی مطلع شوند.

رمضانی گفت: از آنجایی که در شرایط حاضر اقتصاد به‌عنوان مهمترین مسئله کشور مطرح است، اتاق‌ ایران به عنوان بازوی مشورتی سه‌قوه، آمادگی دارد تا به مانند ادوار گذشته از نزدیک با برنامه‌ها و دیدگاه‌ کاندیداهای ریاست‌جمهوری آشنا شود و دغدغه‌ها و مطالبات بخش خصوصی را بی‌واسطه با آن‌ها مطرح کند.

دبیرکل اتاق ایران افزود: در این دوره دبیرخانه سه اتاق بازرگانی، اصناف و تعاون، برگزاری این نشست‌ها را برنامه‌ریزی کرده است و اتاق ایران به عنوان میزبان جلسات کارشناسی با کاندیداها، شرایط را برای حضور فیزیکی و مجازی فعالان بخش خصوصی در نشست‌ها فراهم خواهد کرد.

رمضانی اظهار کرد: مرکز پژوهش‌های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در آستانه سیزدهمین انتخابات ریاست‌جمهوری، با انتشار گزارش‌های پژوهشی، دیدگاه‌های کارشناسی را با توجه به نیازهای اقتصاد ایران مورد واکاوی قرار داده است تا هم برای دولت آینده و هم برای رای دهندگانی که قرار است انتخاب شایسته داشته باشند، نقش راهنما را ایفا کند.

به گزارش ایسنا، سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری روز ۲۸ خرداد سال جاری برگزار خواهد شد.منبع خبر

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه