لوگو سایت

نوسان اندک قیمت سایپایی‌ها در بازار امروز + جدول


به گزارش اقتصادنیوز در حالی بازار شاهد نوسان اندک قیمتی در میان محصولات پرطرفدار سایپا بوده که به گفته فعالان این بازار همچنان خریدار و فروشنده ای در بازار خودرو وجود ندارد و معاملات بسیار اندک و در حد صفر است.

«ریزنوسان‌های دلار» عمده دلیلی است که فعالان بازار خودرو نوسان قیمتی در بازار محصولات ایران خودرو را به آن نسبت داده و معتقدند که هرچند بازار هفته گذشته توجهی به این ریز نوسان ها نداشت، اما در هفته جاری و با تداوم روند افزایش قیمت دلار امروز شاهد افزایش قیمت در بازار خودرو بودیم.

ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز سه خودرو «کوییک R» ، «ساینا» و «تیبا2» معمولی امروز در بازار رشدی 500 هزار تومانی داشته‌اند و «تیبا صندوقدار» نیز با افزایش یک میلیون تومانی در بازار عرضه شدند.

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که در میان محصولات پرطرفدار سایپا امروز «کوییکR»   با افزایش 500 هزار تومانی قیمت در بازار 156 میلیون تومان رسید. رشد قیمت کوییک R در حالی ثبت شد که امروز «کوییک معمولی» بدون افزایش در بازار 149 میلیون قیمت گذاری شد.

«ساینا» نیز امروز افزایش 500 هزار تومانی داشت و با قیمت 142 میلیون تومان و 500 هزار تومان در بازار معامله شد.

ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که خانواده تیبا نیز امروز افزایش قیمت داشتند. «تیبا2» معمولی با افزایش 500 هزار تومانی در بازار 136 میلیون در بازار عرضه شد. «تیباصندوقدار» نیز امروز رشدی یک میلیون تومانی داشت و با قیمت  128  میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شدند.

از سوی دیگر با رصد بازار خودرو می توان گفت که براساس قیمت های جدید اعلامی از سوی شرکت های خودروساز قیمت شاهین نیز به 291 میلیون تومان رسید. به گفته فعالان بازار خودرو هنوز قیمت بازاری این خودرو مشخص نیست و این افزایش تنها به قیمت کارخانه ای این خودرو باز می گردد.

سایپا 9منبع خبر

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه