لوگو سایت

پشت سرت زمین سوخته به جا نگذار!


به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، نفتالی بنت، رهبر حزب “یمینا” و نخست‌وزیر احتمالی رژیم صهیونیستی در سخنانی خطاب به بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر کنونی این رژیم گفت: از نتانیاهو می‌خواهم دولت را آزاد کند تا به پیش برود؛ چراکه شهروندان اسرائیلی حق دارند یک دولت جدید انتخاب کنند.

بنابر گزارش روسیا الیوم، بنت همچنین افزود: دولت جدید خیلی از دولت فعلی راستگراتر است. برخی دولت وحدت نمی‌خواهند و درصدد ناکام گذاشتن آن هستند. انتقادهایی وجود دارد که باید اجازه بیان آن داده شود.

وی ادامه داد: همچنین یک کمپین خشونت آمیز وجود دارد که در آن، همه روش‌ها علیه برخی اعضای حزب یمینا و “تیکفا حداشا” (امیدنو) استفاده می‌شود تا علیه دولت وحدت رای دهند.

نفتالی بنت همچنین تاکید کرد که چرخش دولت طبیعی است و از نتانیاهو خواست که دست از تحریک حامیانش علیه احزاب راست حاضر در ائتلاف دولتی جدید بردارد.

وی ادامه داد: بنیامین نتانیاهو پیشتر با  منصور عباس، رهبر فهرست یکپارچه عرب ها برای تشکیل دولت وحدت به توافق رسیده بود و پیشنهاد نتانیاهو به منصور عباس نسبت به پیشنهاد برای ملحق شدن به دولت بنت و لاپید سخاوتمندانه تر بود.

نفتالی بنت در ادامه از وجود یک فضای مثبت میان اعضای ائتلاف دولتی جدید خبر داد.منبع خبر

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه