لوگو سایت

از وام مسکن بدون خرید اوراق تا شکستن رکورد علی دایی


به گزارش اقتصادنیوز ، قیمت مسکن در چند سال اخیر تحت افزایش نرخ ارز به شدت بالا رفته‌است‌و مردم با رویای خانه دار شدن صدها قدم فاصله گرفته اند.آنها هر خبری که مربوط به دست یابی به این آرزوی دیرینه باشد را دنبال می کنند تا راهی برای  رسیدن به آن  پیدا کنند.

روز گذشته بانک تخصصی بخش مسکن از تمدید طرح پرداخت نیمی از سقف وام خرید مسکن تا پایان تیرماه امسال بدون نیاز به خرید اوراق تسهیلات مسکن خبر داد.

این بانک به منظور کمک به خانه دار شدن اقشار مختلف جامعه و تقویت قدرت خرید متقاضیان مسکن و همچنین به مناسبت سالروز تأسیس بانک از ۲۵ دی ماه ۱۳۹۹ لغایت پایان تیر ماه ۱۴۰۰ طرح اعطای تسهیلات خرید مسکن بدون سپرده را ارائه کرده است.

همین خبر کافی بود تا چراغ امیدواری در دل مردم روشن شود و پیگیر رویای دست نیافتنی خود شوند.

رهبر انقلاب نوبت اول واکسن ایرانی کرونا را دریافت کردند

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح دیروز (جمعه) دُز اول واکسن کوو ایران برکت را دریافت کردند. این واکسن که محصول تلاش محققان و دانشمندان جوان ایرانی است به تازگی مجوز مصرف را با اتکا به دانش بومی دریافت کرد و ایران به یکی از ۶ کشور تولیدکننده واکسن کرونا در جهان تبدیل شد.

اصحاب رسانه سیاه پوش شدند

شب چهارشنبه گذشته غم و ماتم‌ خبرنگاران و اصحاب رسانه را در بر گرفت و اهالی رسانه را سیاه پوش کرد.

ستاد احیای دریاچه ارومیه تعدادی از خبرنگاران را برای بررسی وضعیت این دریاچه به ارومیه دعوت کرده بود، آنها با اتوبوس در حال حرکت بودند که اتوبوس در نزدیکی شهرستان نقده  واژگون شد و دو تن از همکارانمان را از دست دادیم.

واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در نقده عصر چهارشنبه به خبر نخست رسانه ها تبدیل شد و موجی از حزن را بین اصحاب رسانه و مردم  ایجاد کرد؛ این آخرین سفر ۲ خبرنگار ایرنا وایسنا بود که اجازه نداد قلم آنان به نوشتن آخرین خبر خود برسد.

روز گذشته مراسم تشییع پیکر مهشاد کریمی و ریحانه یاسینی خبرنگارهای درگذشته در حادثه واژگونی اتوبوس در ارومیه در قطعه نام‌آوران بهشت زهرا برگزار شد.

واکنش احساسی عادل فردوسی پور به رکورد تاریخی  علی دایی

 «کریستیانو رونالدو» ستاره تیم ملی فوتبال پرتغال با درخشش در مسابقات یورو ۲۰۲۰ موفق شد خود را به رکورد گل‌های ملی علی دایی اسطوره فوتبال ایران برساند. رونالدو با دو گلی که در دیدار مقابل فرانسه به ثمر رساند، تعداد گل‌های ملی خود را به ۱۰۹ گل افزایش داد و حالا یک گل می‌خواهد تا عنوان آقای گلی جهان را بعد از سال‌ها از علی دایی بگیرد.

عادل فردوسی پور به این رکورد رنالدو واکنش نشان داد و گفت: علی دایی مایه مباهات همه ی ماست و کیف میکنیم از این که همچین فوتبالیستی داشتیم که سال های سال بهترین گلزن فوتبال جهان بوده است.منبع خبر

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه