لوگو سایت

روزهای تاریک در انتظار بیت کوین


بر اساس گزارش اقتصادنیوز، طلا و نقره امروز  نوسانات زیادی داشتند. فلز زرد در روز سه شنبه پس از رسیدن به پایین ترین سطح 1750.78 دلار در هر اونس متحمل زیان بیشتری شد و قیمت از صبح چهارشنبه حدود 9 دلار بالاتر رفت. از طرف دیگر نقره پس از افت در جلسه دیروز ، 25.81 دلار / اونس 0.28 درصد بالاتر رفت و از یکشنبه معامله شد.

امروز صبح مقدار زیادی داده در سرتاسر کشورهای بزرگ اروپا منتشر شد. بر اساس گزارش دفتر آمار ملی انگلیس بود در سه ماه اول کاهش تولید ناخالص داخلی عمیق تر از گزارش در برآورد اولیه بود. این رقم در حالی که انتظار می رفت -5.5٪ باشد در -1.6% بود. این خبر بد نبود. در ابتدای سال خانوارها پس انداز خود را به شدت افزایش دادند چون سومین محدودیت ها از طرف ویروس کرونا باعث بسته شدن رستوران ها و مغازه ها شد. نسبت پس انداز انگلیس از 16.1 درصد در سه ماهه چهارم سال 2020 به 19.9 درصد افزایش یافته است.

gold

ترک هیاهو از بازار بیت کوین

ارزهای رمزنگاری شده در حال بهبودی آهسته اما پیوسته از فروش زودهنگام بودند اما در روز چهارشنبه بار دیگر کاهش یافتند ، قیمت بیت کوین در حال حاضر از قیمت حداکثر 63 هزار دلار (45552 پوند) خود در آوریل فاصله گرفته است. بیت کوین (BTC-USD) با سقوط 0.7٪ ، صبح چهارشنبه با 34هزار و 891 دلار معامله شد.

ماتی گرینسپن ، مدیرعامل Quantum Economics گفت: “اگر امروز را با اوج آوریل مقایسه کنیم ، با اطمینان کامل می توانیم بگوییم که هیاهو بازار را ترک کرده است.”

او همچنین خاطرنشان کرد که میانگین تعداد معاملات در روز در بلاکچین بیت کوین به سطح “از تاریک ترین روزهای زمستان رمزنگاری” که حدود یک دهه پیش بود ، دیده نشده است. اما او گفت این چیز خوبی است زیرا متوسط ​​هزینه معامله برای ارسال بیت کوین ، که در یک مرحله بیش از 60 دلار بود ، به “سطح قابل کنترل” حدود 8 دلار کاهش یافته است.

“من به عنوان کسی که مرتباً از زنجیره اصلی استفاده می کند ، از این کاهش هزینه معامله بسیار سپاسگزارم ، حتی اگر این بدان معنی باشد که ارزش ارزهای من کاهش یافته است.” بیت کوین پیش از این به دلیل اقدامات نظارتی در چین سقوط کرده بود ، که شامل سرکوب استخراج رمزنگاری بود. با این وجود ، علی رغم فشارهای ناظر بر مقررات مالی بریتانیا در Binance Markets ، این شرکت توانست ثابت بماند.

coindesk-BTC-chart-2021-06-30

 

 منبع خبر

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه