لوگو سایت

جدول معاملات بورس در پایان هفته


به گزارش اقتصادنیوز ، در آخرین روز کاری هفته ارزش معاملات کل بازار سهام به رقم 8 هزار و 456 میلیارد تومان رسید که نسبت به روز ‌‌سه‌شنبه 12 درصد کاهش یافته است. همچنین ارزش معاملات خرد با رشد 3 درصدی نسبت به روز کاری قبل به رقم 6 هزار و 432 میلیارد تومان رسید.

برکت صدرنشین جدول ارزش معاملات

در معاملات روز چهارشنبه برکت (شرکت دارویی برکت) بیشترین ارزش معاملات بازار سهام را به خود اختصاص داد که ارزش معاملات آن 450 میلیارد تومان بود.

پس از برکت، فملی بیشترین ارزش معاملات را داشت و شستا رتبه سوم بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد و پس از آن شپنا و خگستر در رتبه‌های بعدی بیشترین ارزش معاملات قرار گرفتند.

کرمان در صدر جدول حجم معاملات

در جدول حجم معاملات نیز کرمان با تعداد 793 میلیون و 480 هزار و 909 سهم در صدر قرار گرفته است. خگستر در رتبه دوم بیشترین حجم معاملات بازار قرار گرفت و رتبه سوم به خساپا تعلق داشت. خودرو و خپارس در رتبه‌های بعدی بیشترین حجم معاملات بازار قرار داشتند.

کاهش میانگین هفتگی ارزش معاملات

در هفته اخیر، کمترین رقم ارزش معاملات کل در روز چهارشنبه بود که ارزشی معادل 8 هزار و 456 میلیارد تومان داشت و بالاترین رقم هفته روز دوشنبه محقق شد که به رقم 21 هزار و 864 میلیارد تومان بالغ شد. میانگین ارزش معاملات کل هفته 11 هزار و 621 تومان بود که نسبت به رقم 13 هزار و 100 میلیاردی هفته پیشین، افت 11 درصدی داشته است.

رشد میانگین هفتگی ارزش معاملات خرد

در این هفته، میانگین ارزش معاملات خرد بورس 6 هزار و 799 میلیارد تومان بود که نسبت به رقم 5 هزار و 86 میلیاردی هفته پیشین، رشد 33 درصدی داشته است.  بالاترین رقم هفته 7 هزار و 181 میلیارد تومان بود که در روز یک‌شنبه ثبت شد و پایین‌ترین رقم به روز سه‌شنبه برمی‌گردد که 6 هزار و 252 میلیارد تومان بود.

 

بورس

 منبع خبر

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه