کدال‌نگر ۱۳تیر۱۴۰۰ / چادر ملو ۲۱۳تومان سود تقسیم کرد


افزایش سرمایه

«وخاور»:  سازمان بورس مجوز افزایش سرمایه ۶٧درصدی بانک خاورمیانه از محل سود انباشته را صادر کرد.

«ذوب»: افزایش سرمایه ۵۰درصدی شرکت ذوب روی اصفهان از محل سود انباشته مبلغ در تاریخ ١۴٠٠.٠۴.١٣ در مرجع ثبت شرکت‌ها به ثبت رسیده است.

اطلاعیه‌ها

«لازما»: شرکت کارخانه‌های صنعتی آزمایش اعلام کرد پیرو افشای اطلاعیه‌ها با موضوع تعهد بدهی مالیاتی شرکت کارخانه‌های صنعتی آزمایش مرودشت (سهامی خاص) – در حال تصفیه و با توجه به لزوم پرداختهای اسفند ٩٩ و اردیبهشت ماه ١۴٠٠ به مبلغ ٢۴,۵٨۶میلیون ریال اصل مالیات و تجمیع عوارض به سازمان امور مالیاتی کشور با احتساب مبلغ ٢۶,٢۴۵میلیون ریال بخشودگی جریمه مالیات و عوارض تتمه بدهی مالیاتی شرکت به مبلغ ۵٠,٨٣٢ میلیون ریال شامل اصل و جریمه پرداخت و تسویه گردیده است. شایان ذکر است مجموعا مبلغ ١٩١,٢٠٩میلیون ریال تعهد دیون دولتی شرکت پرداخت که از این میزان مبلغ ١۴١,٨١٩میلیون ریال شامل بخشودگی جرایم و مابقی مبلغ ۴٩,٣۵٩ میلیون ریال اصل مالیات و تجمیع عوارض تاکنون پرداخت و تسویه شده است و شرکت هیچگونه بدهی مالیاتی دیگری نداشته و کلیه عملیات اجرایی نسبت به اموال و دارائیهای شرکت و همچنین اعضای هیات مدیره متوقف شده است. 

«کگل»: شرکت معدنی و صنعتی گل گهر اهم تصمیمات اخذ شده در مجمع عمومی عادی سالیانه را منتشر کرد. سود هر سهم ١٩٠٣ریال بود که ١٣٠٠ریال آن تقسیم شد.

«سمگا»: اوراق اختیار فروش تبعی بر روی سهام سرمایه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران با قیمت اعمال ٢۵,۶٢۵ ریال و تاریخ سررسید ١۵ تیر ١۴٠١ در نماد «سمگا٢ت.ف٠١٠۴» ١۵ تیر منتشر می‌شود. اوراق اختیار فروش تبعی دیگری نیز بر روی همین شرکت با قیمت اعمال و سررسید یکسان با نماد «سمگا١ت.ف٠١٠۴» ١۵ تیر منتشر می‌شود.

«کچاد»: مجمع عمومی عادی سالیانه چادرملو با حضور بالغ بر ۸۵ درصد سهامداران برگزار شد و به ازای هر سهم ٢١٣تومان سود تقسیم کرد.

«مادیرا»: شرکت صنایع ماشینهای اداری ایران اعضای هیئت مدیره و مدیر عامل خود را معرفی نمود.

«شکبیر»: مجمع شرکت پتروشیمی امیر کبیر امروز برگزار شد که این مجمع به ازای هر سهم ۱,۰۲۰تومان سود نقدی تقسیم کرد.

گزارش‌های ماهانه و صورت‌های مالی

«وپترو»: سرمایه‌گذاری صنایع پتروشیمی در ١٢ماهه منتهی به اردیبهشت ١۴٠٠ مبلغ ٢,۵۵۵ریال برای هر سهم سود محقق کرد که نسبت به دوره مشابه سال گذشته١٧٩درصد رشد داشته است.

«ثاباد»: شرکت مجتمع های توریستی و رفاهی آبادگران ایران در سه ماهه برای هر سهم هشت ریال سود محقق کرد در حالی که در دوره قبل یک ریال زیان ساخته بود.

«بجهرم»: شرکت توسعه مولد نیروگاهی جهرم در سه ماهه منتهی به خرداد برای هر سهم ٢٠ریال سود محقق کرد که به نسبت دوره قبل رشد ٩١درصدی داشته است.منبع خبر

دیدگاه ها

mood_bad
  • بدون دیدگاه.
  • افزودن دیدگاه