ضجه های جوان مشهدی در چاه تاریک و عمیق


به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از رکنا، سقوط مرد جوان به داخل چاه اورا مصدوم کرد. علت سقوط مرد جوان مشخص شد. تلفن همراه باعث سقوط او شد. فرد مصدوم شده در میان راه به عمق ۶۰ متری چاه سقوط کرد. در این سقوط امدادگران آتش نشانی بدون فوت وقت دست به کار شدند. با استفاده از تجهیزات امدادی به داخل چاه رفته و فرد گرفتار را از مرگ نجات داده اند.

در پی اعلام خبری از سوی چند شهروند به سامانه فوریت های ۱۲۵، بلافاصله تیمی از نجاتگران آتش نشانی ایستگاه شماره هفت راهی محل حادثه شدند.

با حضور مأموران در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد که مردی جوان به داخل یک چاه عمیق سقوط کرده و در آن گرفتار شده است.امدادگران آتش نشانی بدون فوت وقت دست به کار شدند. با استفاده از تجهیزات امدادی به داخل چاه رفته و فرد گرفتار را از مرگ نجات داده و به سطح زمین منتقل کردند.

سقوط خونین جوان ۲۳ ساله به چاه ۶۰ متری

بنا بر اعلام معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مشهد فرد حادثه دیده جوانی ۲۳ ساله است که به دلیل سقوط گوشی تلفن همراهش به داخل این چاه در اقدامی خطرناک به داخل آن می رود.

به گفته آتشپاد دوم مهدی رضایی، فرد مصدوم شده در میان راه به عمق ۶۰ متری چاه سقوط می کند و به دلیل نبود هوای کافی در عمق زمین گرفتار شده و از افراد دیگر استمداد می طلبد.

جوان ۲۳ ساله پس از انتقال به سطح زمین در اختیار تکنیسین های اورژانس قرار گرفت و به مرکز درمانی منتقل شد.منبع خبر

دیدگاه ها

mood_bad
  • بدون دیدگاه.
  • افزودن دیدگاه