بارش باران در این استانها تا ۵ روز آینده


به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی با بیان اینکه بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی روزهای امشب و فردا در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، اردبیل و ارتفاعات البرز در برخی ساعات بارش باران، گاهی وزش باد و در شمال استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی احتمال وزش باد و رگبار باران پیش بینی می شود، گفت: خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی در ساعات بعد از ظهر افزایش ابر رگبار رعد و برق و وزش باد شدید موقتی رخ می‌دهد.

او ادامه داد: در روزهای یکشنبه و دوشنبه نیز برای سواحل خزر ارتفاعات البرز و خراسان شمالی بارش پراکنده پیش بینی می‌شود.

ضیائیان بیان کرد: در پنج روز آینده برای جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات شرق و شمال هرمزگان و ارتفاعات جنوب کرمان در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رشد ابر همراه با رعد و برق، وزش باد شدید موقت و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس هواشناسی بیان کرد: در سه روز آینده در شرق کشور به ویژه شمال سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی و وزش باد شدید و گرد و خاک پدیده غالب خواهد بود.

او بیان کرد: همچنین امشب و فردا برای استان‌های سمنان، تهران ،البرز، شمال اصفهان، مرکزی و غرب خوزستان و وزش باد شدید و احتمال خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.  در دو روز آینده دریای خزر و شمال خلیج فارس و از امشب تا یکشنبه شرق دریای عمان مواج خواهد بود.

این کارشناس هواشناسی درباره آب و هوای استان تهران هم گفت: آسمان تهران صاف تا قسمتی ابری گاهی همراه با وزش باد شدید است و بیشترین دمای تهران ۳۷ و کمترین آن ۲۵ درجه خواهد بود.منبع خبر

دیدگاه ها

mood_bad
  • بدون دیدگاه.
  • افزودن دیدگاه