دستگیری دو فروشنده سلاح گرم در میدان آزادی


به گزارش اقتصادنیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرهنگ مهدی تاجیک رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ اظهار کرد: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران در راستای مقابله با عوامل ناامنی و برخورد جدی با مجرمان، با اشراف کامل اطلاعاتی موفق شدند دو نفر از فروشندگان سلاح و مهمات غیرمجاز را در فضای مجازی شناسایی کنند.

وی افزود: با شناسایی هویت متهم و مخفیگاه آن ها در حوالی میدان آزادی، نتیجه تحقیقات پلیسی به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهمان اخذ شد.

رئیس پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران تصریح کرد: ماموران این مرکز ظهر روز گذشته در حالی که متهمان قصد داشتند به صورت مخفیانه این سلاح را جابه جا کنند در یک اقدام ضربتی دستگیر و در بازرسی از خودرو‌ی ان‌ها یک قبضه سلاح جنگی و سه قبضه سلاح شکاری غیر مجاز که به صورت ماهرانه جاسازی شده بود کشف شد.

این مقام انتظامی گفت: پس از انتقال متهمان و انجام بازجویی‌های مقدماتی، مشخص شد این افراد سلاح‌های جنگی و شکاری از را از همدستشان در استان‌های غربی کشور تهیه می‌کرده و پس از انتقال آن به مخفیگاه با تبلیغ در فضای مجازی آن‌ها را به فروش می‌رساندند.

سرهنگ تاجیک با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شدند، بیان کرد: پلیس به طور جدی با عاملان فروش سلاح غیر مجاز در فضای مجازی برخورد شدید صورت خواهد داد و از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده اینگونه موارد سریعا موضوع را با پلیس از طریق سامانه ۱۱۰ در میان بگذارند.منبع خبر

دیدگاه ها

mood_bad
  • بدون دیدگاه.
  • افزودن دیدگاه