کشف سلاح جنگی در پایتخت


 به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از رکنا، سرهنگ “سعید راستی” با اعلام این خبر اظهار داشت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی تهران در راستای مقابله با عوامل ناامنی و برخورد جدی با مجرمان، با اشراف کامل اطلاعاتی موفق شدند یکی از فروشندگان سلاح و مهمات غیرمجاز را در فضای مجازی شناسایی کنند.

وی بیان داشت: با شناسایی هویت متهم و مخفیگاه وی در حوالی شهرک اپادانا، نتیجه تحقیقات پلیسی به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بررسی از داخل مخفیگاهش اخذ شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران تصریح کرد: ماموران این مرکز ظهر روز بیست و هفتم تیر ماه به مخفیگاه متهم اعزام و موفق شدند در این عملیات یک قبضه سلاح جنگی کشف کنند.

این مقام انتظامی افزود: پس از انتقال متهم و انجام بازجویی های مقدماتی ، مشخص شد که متهم سلاح های جنگی را از همدستش در استان های غربی کشور تهیه و پس از انتقال آن به مخفیگاهش با تبلیغ در فضای مجازی آنها را می فروشد.

سرهنگ راستی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد، خاطر نشان کرد: پلیس به طور جد با عاملان فروش سلاح غیر مجاز در فضای مجازی برخورد شدید صورت خواهد داد و از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده اینگونه موارد سریعا موضوع را با پلیس از طریق سامانه 110 در میان بگذارند.منبع خبر

دیدگاه ها

mood_bad
  • بدون دیدگاه.
  • افزودن دیدگاه