متوسط قیمت اجاره ویلا در فریدون کنار چقدر است؟


شهرهای شمال کشور همیشه یکی از اولین انتخاب‌های افراد برای سفر و گذران اوقات فراغت محسوب می‌شوند. یکی از این شهرهای شمالی پرمسافر، شهر زیبای فریدون‌کنار است. آب‌وهوای معتدل و مرطوب، میزان بارندگی بالا و مجاورت با دریا از جمله عواملی هستند که سالانه توریست‌های زیادی را به شهر فریدون‌کنار جذب می‌کنند.  وجود امکانات تفریحی و رفاهی متعدد از دیگر عوامل جذب توریست به فریدون‌کنار است. اگر شما هم از افرادی هستید که قصد اجاره‌ی ویلا در فریدون کنار را دارند با ما همراه باشید. در ادامه پس از معرفی ویژگی‌ها و مزایای خرید ویلا در فریدون کنار به بررسی متوسط قیمت اجاره‌ی ویلا در فریدون‌کنار خواهیم پرداخت.

اهمیت اجاره‌ی ویلا در شهرهای شمالی

همان‌طور که گفتیم شهرهای شمالی از اولین گزینه‌ها برای سفر میان توریست‌ها محسوب می‌شود. یکی از اولین دغدغه‌های گردشگران یافتن اقامت‌گاهی متناسب با بودجه‌ی موردنظر در شهر مقصد به‌شمار می‌آید. اجاره‌ی ویلا انتخابی خوب برای اقامت‌گاهی مناسب است. به علت موقعیت خاص شهر فریدون‌کنار ویلاهای این منطقه به‌صورت روزانه اجاره داده می‌شود. یک ویلای خوب ویژگی‌های مختلفی مانند دسترسی به جاذبه‌های طبیعی، دسترسی به امکانات تفریحی و رفاهی، میزان نورگیری بالا، مقاومت در برابر رطوبت، موقعیت مکانی خوب، هزینه‌ی مناسب، امنیت بالا و… دارد.
هرچه ویلا به جاذبه‌های طبیعی و گردشگری نزدیک‌تر باشد شما زمان‌ کم‌تری برای رسیدن به آن‌ها از دست می‌دهید. در نتیجه از سفر خود بیشتر لذت خواهید برد. دسترسی به امکانات تفریحی و رفاهی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک ویلای مناسب است. در این صورت آسایش و آرامش بیشتری را طول سفر احساس خواهید کرد. با توجه به اینکه فریدون‌کنار دست‌کم دو سوم روزهای سال، باران را تجربه می‌کند، جنوبی بودن و میزان نورگیری ویلا بسیار حایز اهمیت است. نمای بیرونی و مصالح ساختمانی ویلا باید به‌گونه‌ای باشد تا در برابر رطوبت همیشگی هوای فریدون‌کنار مقاومت کند. اگر قصد اجاره‌ی ویلا را دارید حتما باید به موقعیت مکانی آن توجه کنید. ساکنین ویلاهای قرار گرفته در کوچه‌های باریک همیشه از مشکل عدم امکان رفت‌وآمد با ماشین شکایت می‌کنند. یکی دیگر از ویژگی‌های ویلای مناسب هزینه‌ی آن محسوب می‌شود. پیش از اجاره‌ی ویلا و عقد قرارداد بودجه‌ی‌تان را بررسی کنید. نکته‌ی آخر بررسی امنیت ویلا است. حتما پیش از اجاره‌ی ویلا از امنیت آن در برابر حمله‌ی حیوانات وحشی، حمله‌ی سارقان، وقوع حوادث طبیعی و… مطمین شوید تا سفری ایمن و لذت‌بخش داشته باشید.

اجاره ویلا در فریدون کنار

ویلاهای با متراژ کمتر از ۲۰۰ متر

اجاره‌ی ویلاهایی با متراژ زیر ۲۰۰ متر نسبت به سایر متراژها اقتصادی‌تر و به‌صرفه‌تر محسوب می‌شود. یک ویلای تریبلکس نوساز و سه خوابه واقع در شهرک خزرشهر با متراژ ۱۵۰ متر مجهز به امکانات گوناگون مانند آسانسور، پارکینگ و انباری با همه‌ی وسایل لازم برای زندگی به قیمت روزانه یک میلیون تومان اجاره داده می‌شود. در متراژ ۱۲۵ متر ویلایی دو خوابه با بهترین امکانات همچون استخر، جکوزی، وسایل تفریحی و… روزانه ۵۰۰ هزار تومان به اجاره می‌رسد. هرچه قدمت ویلا بیشتر باشد نیاز به پرداخت هزینه‌ی اجاره‌ی کم‌تری خواهد بود. ویلایی با عمر ۲۰ سال و مشخصات و امکاناتی مانند متراژ ۱۷۰ متر، پارکینگ، فاصله‌ی کم تا دریا، سه خوابه، چشم‌انداز رو به دریا و… به قیمت روزانه ۱۵۰ هزار تومان اجاره داده می‌شود. در شهر فریدون‌کنار برای اجاره‌ی یک ویلای نوساز و دو خوابه با متراژ ۱۱۰ متر و حداکثر امکانات بودجه‌ای در حدود ۲۰۰ هزار تومان برای هرشب نیاز دارید. این ویلای چوبی مجهز به استخر و جکوزی بوده و دسترسی راحتی به مراکز خرید و تفریحی دارد. همچنین ویلایی با متراژ ۱۷۰ متر و نوساز با مشخصات دوبلکس، سه خواب، پارکینگ و… با هزینه‌ی شبی ۱۵۰ هزار تومان اجاره داده می‌شود.

ویلاهایی با متراژ بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ متر

شما معمولا در ویلاهایی با متراژ بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ متر، با توجه به شرایط مساعدتر آن، آسایش و آرامش بیشتری را تجربه خواهید کرد. این ویلاها با توجه به شرایط مختلف خود قیمت‌های بسیار متنوعی دارند. ویلایی نوساز و سه خوابه با متراژ ۲۲۰ متر و امنیت بالا با مبلغ ماهانه دو میلیون تومان برای اجاره در نظر گرفته شده است. همچنین برای اجاره‌ی یک ویلا با شرایط مناسب و مشخصاتی همچون سه خوابه، دارای تراس، پارکینگ، فاصله‌ی کم تا دریا باید ماهانه مبلغ سه میلیون و پانصد هزار تومان برای اجاره بپردازید. بودجه‌ی لازم برای اجاره‌ی ویلایی نوساز، مبله، سه خوابه، چشم‌انداز رو به دریا، مجهز به انباری و پارکینگ با متراژ ۳۰۰ متر برای هر ماه یک میلیون و پانصد هزار تومان است. بسیاری از ویلاها در این منطقه، روزانه اجاره داده می‌شوند. برای اجاره‌ی ویلایی نوساز با متراژ ۲۵۰ متر و سه خوابه مجهز به پارکینگ و انباری باید روزانه هزینه‌ی ۴۰۰ هزار تومان را پرداخت کنید.

اجاره ویلا در فریدون کنار

ویلاهایی با متراژ ۳۰۰ تا ۴۰۰ متر

در اجاره‌ی ویلاهای با متراژ ۳۰۰ تا ۴۰۰ متر باید بودجه و هزینه‌ی بسیاری را صرف کنید. شهر فریدون‌کنار به علت آب‌وهوای عالی و موقعیت توریستی خود بسیاری از این نوع ویلاها را در خود جای داده است. برای اجاره‌ی ویلایی نوساز و دو خوابه در این شهر باید ماهانه دو میلیون و پانصد هزار تومان بپردازید. این هزینه در صورتی است که ویلا مشخصاتی مانند متراژ ۳۵۰ متر، دسترسی به مراکز خرید و رفاهی، چشم‌انداز رو به دریا، پارکینگ و آسانسور داشته باشد. یک ویلای نوساز با متراژ ۳۳۰ متر و سه خوابه ماهانه دو میلیون تومان اجاره داده می‌شود. همچنین قیمت اجاره‌ی ویلایی با متراژ ۳۷۰ متر، ماهانه سه میلیون تومان معین شده است. این ویلای نوساز و تریبلکس چهار اتاق خواب مستر، پارکینگ، آسانسور، آلاچیق و… دارد. برای اجاره‌ی ویلایی با متراژ ۳۶۰ متر و مشخصاتی مانند نوساز بودن، چهار خوابه و داشتن تراسی دلباز باید ماهانه دو میلیون تومان هزینه کرد. در فریدون‌کنار ویلایی نوساز با مشخصات چهار خوابه، تریبلکس، با متراژ ۴۰۰ متر، مجهز به آسانسور و پارکینگ، دارای استخر و جکوزی، دارای میز بیلیارد و… واقع در بلوار امین و ساحلی با هزینه‌ی ماهانه چهار میلیون و هشتصد هزار تومان اجاره داده می‌شود.

ویلاهایی با متراژ بالای ۴۰۰ متر

اجاره ویلا در فریدون کنار

ویلاهای با متراژ بالای ۴۰۰ متر بهترین انتخاب برای اقامت در سفرهای خانوادگی و دسته‌جمعی محسوب می‌شود. این ویلاها با امکانات متعدد خود بهترین شرایط را برای اقامت فراهم می‌کنند. برای اجاره‌ی ماهانه‌ی ویلایی نوساز با متراژ ۴۱۰ متر در فریدون‌کنار باید مبلغ پنج میلیون تومان هزینه کنید. همچنین ویلایی نوساز و سه خوابه با متراژ ۵۰۰ متر با دسترسی به مراکز رفاهی و تفریحی با اجاره بهای ماهانه چهار میلیون و پانصد هزار تومان اجاره داده می‌شود. در این میان قیمت اجاره‌ی ویلا در شهرک‌های خزرشهر شمالی و خزرشهر جنوبی به علت شرایط و موقعیت این شهرک‌ها بسیار بالا است. ویلایی در شهرک خزرشهر شمالی وجود دارد که با متراژ ۷۰۰ متر به قیمت ماهانه ۱۳ میلیون و هشتصد هزار تومان اجاره داده می‌شود. این ویلای نوساز و سه خوابه زیربنای ۳۰۰ متری داشته و در باغ سرسبز و چشم‌نوازی ساخته شده است. یک ویلای نوساز با متراژ ۵۵۰ متر در فریدون‌کنار با قیمت روزانه یک میلیون و پانصد هزار تومان به اجاره می‌رسد. این ویلای سه خوابه و لوکس در شهرک خزرشهر واقع شده و مجهز به استخر، جکوزی، میز بیلیارد، پارکینگ، آسانسور و… است.

جمع‌بندی

آب‌وهوای کم‌نظیر فریدون‌کنار بسیاری از گردشگران را بر آن می‌دارد که این شهر شمالی را برای تفریح و گذران تعطیلات انتخاب کنند. در این میان اما اجاره‌ی ویلایی متناسب با نیاز توریست‌ها همواره از دغدغه‌های آنان به‌شمار می‌آید. اجاره‌ی ویلا در شهر فریدون‌کنار به دو صورت روزانه برای مسافران و ماهانه برای افراد بومی و بعضی از مسافران انجام می‌شود. به‌طور متوسط برای اجاره‌ی ویلا با متراژ زیر ۲۰۰ متر باید حداقل تا سقف ۲۵۰ هزار تومان برای هر شب پرداخت کنید. البته اگر ویلای مورد نظر شما امکاناتی همچون استخر و جکوزی دارد این مبلغ به شبی ۵۰۰ هزار تومان هم می‌رسد. برای اجاره ویلا در شهرک خزرشهر ممکن است این مبلغ حتی به شبی یک میلیون تغییر کند. برای اجاره‌ی ماهانه‌ی ویلا با متراژ بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ متر باید بودجه‌ای بین یک و نیم تا سه میلیون تومان داشته باشید. اگر قصد اجاره‌ی ویلا با متراژ بین ۳۰۰ تا ۴۰۰ متر را دارید باید هزینه‌ای از دو تا پنج میلیون پرداخت کنید. برای ویلاهای با متراز بالاتر از ۴۰۰ متر نیاز به بودجه‌ای بین پنج تا هشت میلیون برای هر ماه دارید. البته اگر ویلای مورد نظر شما در شهرک‌های خزرشهر شمالی یا جنوبی واقع شده باشد این مبلغ تا ماهی ۱۴ میلیون نیز افزایش می‌یابد. در این شهرک‌ها برای اجاره‌ی ویلاهای با متراژ بالای ۴۰۰ متر گاهی باید تا سقف دو میلیون برای هر شب پرداخت کنید. با توجه به تنوع قیمت اجاره‌ی ویلا پیش از اجاره‌ی آن بودجه‌ی خود را در نظر بگیرید تا بسیاری از انتخاب‌ها از فهرست شما خارج شده و انتخاب هدف‌مندتری داشته باشید. سپس با درنظر گرفتن سایر امکانات موجود ویلای دلخواه‌تان را انتخاب کنید.منبع: مجله آنلاین هومینگ

دیدگاه ها

mood_bad
  • بدون دیدگاه.
  • chat
    افزودن دیدگاه