با حدود ۱۰۰ میلیون در کدام محله های نهاوند می توان خانه خرید؟


شهرستان تاریخی نهاوند که به بهشت گمشده ایران مشهور است. همچنین به دلیل داشتن طبیعت دلنواز و زیبا  مقصد گردشگری بسیاری از هم وطنان از شهر های مختلف شده است. شاید بومیان این منطقه با محله ها و قیمت های آن آشنایی و شناخت کافی را داشته باشند اما افراد زیادی به دنبال خرید منزل در این شهر با قیمت مناسب هستند.

در این مقاله با فرض داشتن ۱۰۰ میلیون تومان هزینه اولیه به بررسی خرید خانه در محله های ممکن می پردازیم. اگر شما نیز قصد دارید با شهری مملوء از جاذبه های طبیعی آشنا شوید و با حداقل هزینه در آن جا مسکن تهیه کنید در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. سرفصل های عنوان شده در این مقاله عبارتند از:

  • آشنایی با نهاوند
  • محله هایی که با ۱۰۰ میلیون در نهاوند می توان خانه خرید

آشنایی با نهاوند

شهرستان نهاوند در جنوب استان همدان قرار دارد که به وسیله ی رشته کوه‌های زاگرس احاطه شده‌ است. شهر نهاوند مرکز این شهرستان است که از جمله شهرهای تاریخی ایران محسوب می شود. نهاوند ۷۵٬۴۴۵ نفر جمعیت دارد که پس از همدان و ملایر به عنوان سومین شهر بزرگ استان شناخته می شود.

نهاوند از شمال به تویسرکان و همدان، از مشرق به ملایر، از جنوب به بروجرد و نورآباد و از مغرب به کنگاور ارتباط دارد. بهتر است بدانید زمستان‌هایی نهاوند سرد و تابستان‌های آن به نسبت خنک است. گویش مردم نهاوند گویش نهاوندی است. نهاوندی گویشی از زبان لری است و همچنین گویش نهاوندی به زبان پارسی نزدیک است.

بناهای تاریخی مانند ترکان ترکان، قنات های نهاوند، حمام حاج آقا تراب، معبد سلوکی، رودخانه گاماسیاب، کوه چهل تن و کوه آردشان و همچنین مناطق تفریحی مانند سراب فارسبان، سراب گیان، گاماسیاب و غیره در این شهرستان تاریخی وجود دارند.

خرید خانه با 100 میلیون در نهاوند

جالب است بدانید سر آب گیان از جمله مراکز مهم گردشگری طبیعی شهر نهاوند است که علاوه بر مردم استان همدان، پذیرای بسیاری از افراد  طبعیت دوست داخلی و خارجی است.

همان طور که می دانید و در بالا بیان شد، نهاوند محیط و طبیعتی بکر وسرشار از سرچشمه و جنگل های زیبا و قدیمی دارد که توجه بسیاری از افراد را برای تفریح و گردش به خود جلب می کند. به همین منظور تعدادی از افراد به دنبال خرید منزل در این شهر هستند. در ادامه محله هایی را که می توان با هزینه ای حدود ۱۰۰ میلیون تومان خانه خرید را به شما معرفی می کنیم.

محله هایی که با ۱۰۰ میلیون در نهاوند  می توان خانه خرید

با توجه به بالا رفتن قیمت خانه در کشور، خرید خانه با این قیمت در محله های محدودی امکان پذیر است و دست شما برای انتخاب محله های بالای شهر بسته تر است و به پول بیشتری نیاز دارید. شما می توانید با داشتن حدود ۱۰۰ میلیون تومان هزینه در مناطقی مانند مسکن های مهر، شهرک شهید حیدری، فرهنگیان، علیمرادیان و خیابان ظفری یک آپارتمان بخرید. در ادامه مثال هایی از شرایط و قیمت های خانه در این مناطق با توجه به همان ۱۰۰ میلیون هزینه بیان شده است.

یک واحد آپارتمان شهرک شهید حیدری به متراژ ۷۵ متر با دو اتاق خواب با ۵ سال سن بنا در طبقه چهارم با آسانسوربه قیمت ۱۱۷,۰۰۰,۰۰۰ تومان موجود است.

یک واحد آپارتمان شهرک شهید حیدری در طبقه دوم با متراژ ۷۸ متر و دو اتاق خواب و پارکینگ و شرایط شیک و مجهز منزل با قیمت  ۱۲۰٫۰۰۰٫۰۰۰تومان موجود است.

یک واحد آپارتمان شیک و تمیز در میدان علیمرادیان با متراژ ۱۱۰ متر و دو اتاق خواب و نوساز به قیمت ۹۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان به فروش می رسد.

یک خانه ویلایی در در بالایی پله های قیصریه با ۸۲ متر زیر بنا و ۳ اتاق خواب و دو نبش در کوچه بن بست به قیمت ۷۵٫۰۰۰٫۰۰۰تومان برای فروش وجود دارد.
یک واحد آپارتمان نهاوند کوهانی در طبقه دوم به متراژ۹۳ متر دارای دو اتاق خواب با ۴ سال سن بنا به قیمت ۳,۰۰۰,۰۰۰۹توان به فروش می رسد.

همان طور که در مثال های بالا مشاهده کردید در این مناطق حدود قیمت هر متر خانه یک میلیون تومان به بالا است و به راحتی می شود با ۱۰۰ میلیون تومان یک واحد تمیز خریداری کرد.

نهاوند از زیباترین شهرهای کشور محسوب می شود که هرساله نظر گردشگران زیادی را به خود جلب می کند و همچنین بسیاری از افراد تمایل دارند با هزینه ای کم در این شهر یک خانه تمیز خریداری نمایند. در این مقاله به بررسی محله هایی که می شود با حدود ۱۰۰ میلیون خانه خریداری کرد، پرداختیم.منبع: مجله آنلاین هومینگ

دیدگاه ها

mood_bad
  • بدون دیدگاه.
  • افزودن دیدگاه