هزینه رهن و اجاره آپارتمان در زاهدان چگونه است؟


اجاره آپارتمان در زاهدان با توجه به افزایش ساخت‌وسازهای روزافزون در این شهر از بازار داغ املاک برخوردار است. شهر زاهدان دارای محله‌های مسکونی مختلفی است که با توجه به بودجه خود می‌توانید آپارتمان مناسب برای اجاره را در آن جستجو کنید. رهن آپارتمان در زاهدان نیز از دیگر گزینه‌ها برای سکونت است. محله‌های مرکزی شهر که دسترسی مناسبی به امکانات شهری و مراکز تجاری دارند برای سکونت در زاهدان انتخاب خوبی خواهند بود. علاوه بر موقعیت قرارگیری ملک مسکونی ، سن بنا و امکانات سازه نیز بر میزان مبلغ اجاره تأثیرگذار است. عموماً آپارتمان‌های نوساز به دلیل امکانات خود و مصالح جدیدی که در سازه دارند، از قیمت بالاتری برای اجاره آپارتمان در زاهدان برخوردارند. در مقابل آپارتمان‌های چند سال ساخت و قدیمی‌تر از قیمت‌های مناسبی برای اجاره برخوردارند.

سرفصل‌های زیر به بررسی موارد اجاره آپارتمان در زاهدان و محله‌های مختلف آن اختصاص‌یافته است.

  • محله‌های شرقی زاهدان
  • محله‌های جنوبی شهر
  • محله‌های مرکزی شهر
  • محله‌های شمالی زاهدان
  • محله‌های غربی

محله‌های شرقی زاهدان

برای اجاره آپارتمان در زاهدان محله‌های شرقی شهر را می‌توانید انتخاب کنید. در این محله‌ها خیابان‌های مختلفی برای سکونت وجود دارد. خیابان رزمجو مقدم یکی از خیابان‌های خوش‌نام این قسمت از شهر زاهدان است. متوسط قیمت رهن آپارتمان در زاهدان و خیابان رزمجو مقدم برای آپارتمانی ۸۰ متری در حدود ۶۰ میلیون تومان است. برای اجاره آپارتمان در زاهدان باقیمت مناسب می‌توانید به خیابان جام جم مراجعه کنید. برای مثال یک واحد ۸۵ متری در این خیابان با کلیه امکانات و ودیعه ۸ میلیون تومان و اجاره ماهیانه ۸۰۰ هزار تومان آگهی شده است. مجتمع‌های مسکونی بسیاری در خیابان جام جم و مناطق شرقی شهر زاهدان وجود دارد که برای سکونت می‌تواند انتخاب بهینه‌ای باشد.در مناطق شرقی شهر هرچه به سمت مرکز شهر بروید به همان میزان اجاره‌ها نیز بالا می‌رود. در مقابل مناطق شرقی‌تر و نزدیک حومه شهر قیمت‌ها به طرز چشمگیر کاهش می‌یابد.

محله‌های جنوبی شهر

این محله‌ها با توجه به قرارگیری دانشگاه زاهدان اغلب ساکنین را دانشجوها تشکیل می‌دهند. اجاره آپارتمان در زاهدان و محله‌های جنوبی آن با توجه به موقعیت ملک عموماً قیمت‌های مناسبی دارند. خیابان بزرگمهر یکی از خیابان‌های اصلی جنوب غربی زاهدان است که برای اجاره خانه گزینه مناسبی است.  برای مثال آپارتمانی ۱۰۰ متری و بازسازی‌شده در این خیابان با ودیعه ۵ میلیون تومان و اجاره ماهیانه ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان آگهی شده است. خیابان دانشگاه نیز یکی از مناطق خوب برای سکونت در جنوب شهر زاهدان است اما قیمت اجاره و رهن آپارتمان در این خیابان کمی بالاتر از متوسط منطقه است. برای مثال آپارتمانی ۱۱۰ متری در این منطقه با ودیعه ۲۵ میلیون تومانی و اجاره ۱٫۵ میلیون تومان ماهیانه برای اجاره آگهی شده است. متوسط قیمت رهن آپارتمان در زاهدان و خیابان دانشگاه نیز در حدود ۱ میلیون تومان به ازای هر مترمربع است.

محله‌های مرکزی شهر

قیمت اجاره آپارتمان در زاهدان و محله‌های مرکزی آن به دلیل دسترسی به امکانات رفاهی از قیمت بالاتری برخوردار است. خیابان قلنبر یکی از مناطق مرکزی شهر است که از امکانات مناسبی نیز برخوردار است. برای مثال رهن آپارتمان در زاهدان  که نوساز و ۱۴۰ متری است ، در این خیابان با تمام امکانات با ۱۵۰ میلیون تومان امکان‌پذیر است. خیابان بهار نیز یکی از خیابان‌های مرکزی شهر زاهدان است که برای اجاره آپارتمان می‌توان به آن مراجعه کنید. برای اجاره آپارتمان در زاهدان و خیابان بهار برای آپارتمانی نوساز و ۲۰۰ متری نیاز به ۳۵ میلیون تومان ودیعه و اجاره ماهیانه ۲٫۵ میلیون تومان خواهید داشت. با توجه به افزایش ساخت‌وسازها در محله‌های مرکزی ساختمان‌های نوساز بسیاری نیز در این منطقه وجود دارد. برای اجاره آپارتمان در زاهدان باقیمت مناسب و ارزان خصوصاً در محله‌های مرکزی باید وقت بیشتری را صرف جستجو کنید. همچنین می‌توانید از سایت‌های معتبر اجاره املاک رایگان نیز برای این کار استفاده کنید.

محله‌های مرکزی برای اجاره آپارتمان در زاهدان با شرایط و دسترسی خوب به امکانات رفاهی گزینه مناسب باقیمت بالا هستند.

رهن و اجاره در زاهدان

محله‌های شمالی زاهدان

مناطق شمالی شهر زاهدان را نیز با توجه به بودجه خود می‌توانید برای اجاره خانه انتخاب کنید. قیمت اجاره آپارتمان در زاهدان و محله‌های شمالی آن مناسب و بسته به موقعیت ملک متغیر است. خیابان امام خمینی یکی از خیابان‌های اصلی شهر است که مرز بین مرکز و شمال آن را تشکیل می‌دهد. قیمت رهن آپارتمان در زاهدان و خیابان امام خمینی برای واحدی ۱۲۰ متری  و چند سال ساخت در حدود ۲۰ میلیون تومان است. چنانچه به دنبال اجاره آپارتمان در زاهدان باقیمت مناسب هستید می‌توانید سری به محله‌های شمالی و نزدیک به مرکز شهر بزنید.

رهن و اجاره در زاهدان

محله‌های غربی

غرب زاهدان نیز برای اجاره آپارتمان در آن گزینه مناسبی خواهد بود. مجتمع‌های مسکونی بسیاری در این منطقه باقیمت‌های مختلف برای اجاره آپارتمان در زاهدان وجود دارد. برخی از این مجتمع‌ها از قدمت بیشتری برخوردارند قیمت‌های مناسب‌تری نیز دارند. توجه داشته باشید که در ناحیه غربی نیز هرچه به سمت مرکز شهر پیش بروید هزینه‌های اجاره خانه بالاتر می‌رود. در مقابل نواحی که به حومه شهر نزدیک‌ترند نیز از قیمت مناسبی برای اجاره آپارتمان در زاهدان برخوردارند. برای مثال در بلوار انقلاب که جزو نواحی کناری غرب زاهدان است متوسط قیمت رهن آپارتمان در حدود ۵۰ میلیون تومان به ازای هر ۱۰۰ مترمربع است.

قیمت اجاره آپارتمان در زاهدان با توجه به موقعیت ملک و سن بنا تعیین می‌شود. به‌طور متوسط برای اجاره و رهن آپارتمان در زاهدان ، محله‌های مرکزی شهر به دلیل دسترسی که به امکانات مختلف رفاهی شهردارند از قیمت بالاتری برخوردارند. از مرکز هرچه به سمت حومه شهر بروید قیمت‌ها به میزان چشمگیری کاهش پیدا می‌کند. همچنین سازه‌های نوساز که از امکانات شیک‌تری برخوردارند نیز قیمت بالاتری برای اجاره آپارتمان در زاهدان دارند. به‌منظور اجاره آپارتمان در زاهدان باقیمت مناسب می‌توانید از حاشیه‌های محله‌های مرکزی جستجوی خود را به سمت شرق یا غرب شهر پیش ببرید. بدین ترتیب متناسب با بودجه خود از آخرین موارد اجاره ملک نیز مطلع می‌شوید.منبع: مجله آنلاین هومینگ

دیدگاه ها

mood_bad
  • بدون دیدگاه.
  • افزودن دیدگاه