ارزش صادرات مجموع معدن و صنایع معدنی به یک میلیارد و ۸۴۸میلیون دلار رسید – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۲۹, ۱۳۹۶
شهرک صنعتی بدون آب و برق در گیلان وجود ندارد : – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۲۹, ۱۳۹۶

برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی در شهرستان فسا > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرومسئول اداره میراث‌فرهنگی خبر داد


مسئول اداره میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فسا از برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی با همکاری خانه فرهنگ شهرداری این شهرستان به‌مناسبت هفته صنایع‌دستی خبر داد. 

برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی در شهرستان فسا

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری فارس، عبدالحسین رضازاده مسئول اداره میراث‌فرهنگی امروز ۲۸ خرداد ۹۶ گفت: «این نمایشگاه که به‌مناسبت هفته صنایع‌دستی در ۲۰ خرداد امسال افتتاح شد به‌مدت ۱۰ روز و تا ۳۰ خرداد ادامه دارد. این نمایشگاه دارای سه غرفه از تولیدات دست‌ساز هنرمندان صنایع‌دستی است.»

او با اشاره به رشته‌هایی که در این نمایشگاه در معرض دید عموم علاقه‌مندان قرار گرفته‌است، افزود: «در این نمایشگاه تولیدات هنرمندان در رشته‌های حصیربافی، سفالگری، سراجی سنتی، مشبک و… به نمایش درآمده‌ است. علاقه‌مندان هر روزه می‌توانند از این نمایشگاه که در خیابان امام خمینی(ره)، کنار کوچه مسجد جامع برپا شده‌ است تا ۳۰ خرداد از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ ظهر و عصرها از ساعت ۱۷ تا ۲۱ از این نمایشگاه بازدید کنند.»


تعداد مشاهده خبر: (۴۲۸)


کد خبر: ۱۲۴۷۷۸  • برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی در شهرستان فسامطلب برگزاری نمایشگاه صنایع‌دستی در شهرستان فسا > خبرگزاری میراث آریا برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Send this to a friend