تسهیلات ویژه به شرکت‌های دانش‌بنیان در شهرک‌های صنعتی مازندران ارائه می‌شود : – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۲۹, ۱۳۹۶
پایانه کانتینری بندر بوشهر ۴۶ درصد پیشرفت دارد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۲۹, ۱۳۹۶

۲۶ واحد تولیدی غیرفعال در شهرک‌های صنعتی قزوین راه‌اندازی مجدد می شود – مجله خبری اقتصاد پیشرو


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در حال حاضر بالغ از ۲۰۰ واحد تولیدی در سال ۹۶ که مستعد راه‌اندازی مجدد هستند، شناسایی شده که با همکاری دستگاه‌های خدمات رسان در سال جاری به چرخه تولید و فعالیت اقتصادی بازمی‌گردند.

۲۶ واحد تولیدی غیرفعال در شهرک‌های صنعتی قزوین راه‌اندازی مجدد می شود

 به گزارش قدس آنلاین، حمیدرضا خانپور در این باره اظهار داشت: در راستای راهبرد سال و منویات مقام معظم رهبری که تأکید بر تولید و اشتغال داشتند، تداوم حمایت از صنایع کوچک و متوسط در راستای ایجاد اشتغال پایدار جوانان، رونق تولید و توسعه صادرات در دستور کار سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی قرار دارد.

 

وی با اشاره به راه‌اندازی واحدهای بهره‌بردار راکد تصریح کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۶ واحد تولیدی بهره‌بردار راکد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی راه‌اندازی مجدد شده که بیشترین میزان این واحدها در شهرک صنعتی لیا شهرستان قزوین مستقر است.

 

رئیس هیأت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین عنوان کرد: رونق تولید و افزایش صادرات از اولویت‌های جدی دولت در استان بوده که در راستای تحقق این مهم باید اقدامات لازم انجام و دستگاه‌های اجرایی مربوط همکاری و حمایت لازم را با مجموعه صنعتی استان قزوین در راستای رونق تولید و تسهیل‌گری صادرات داشته باشند.

 

خانپور یادآور شد: در حال حاضر یک هزار و ۲۶۹ قرارداد در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان با متقاضیان سرمایه‌گذاری منعقد شده که از این تعداد ۸۳۳ واحد تولیدی با اشتغال ۲۳ هزار ۵۳۳ نفر و سرمایه‌گذاری بیش از ۲۰ هزار میلیارد ریال پروانه بهره‌برداری أخذ کردند.

 

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین گفت: در حال حاضر بالغ بر ۲۰۰  واحد تولیدی در سال ۹۶ که مستعد راه‌اندازی مجدد هستند، شناسایی شده که با همکاری و حمایت استاندار، شبکه بانک‌های عامل و دستگاه‌های خدمات‌رسان در سال جاری به چرخه تولید و فعالیت اقتصادی باز می‌گردند./ د.ر.مطلب ۲۶ واحد تولیدی غیرفعال در شهرک‌های صنعتی قزوین راه‌اندازی مجدد می شود برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *