شورای شهر تهران می‌تواند در ترویج صنایع‌دستی کمک کند/ صنایع‌دستی می‌تواند موجب توسعه شهرها و محرومیت‌زدایی شود – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۳۰, ۱۳۹۶
از نقد تفکیک تا آغاز مجدد طرح رونق – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۳۰, ۱۳۹۶

استاندار سیستان و بلوچستان از غرفه شرکت شهرک های صنعتی استان در نمایشگاه پژوهش، فن آوری و فن بازار بازدید کرد : – مجله خبری اقتصاد پیشرومدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: استاندار سیستان و بلوچستان از غرفه شرکت شهرک های صنعتی استان در نمایشگاه پژوهش، فن آوری و فن بازار بازدید کرد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان سیستان و بلوچستان، حسینعلی سارانی اظهارداشت: این بازدید پس از آیین بازگشایی نمایشگاه انجام شد.


وی ادامه داد: در این نمایشگاه شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان با ذکر وضعیت شهرک های صنعتی استان، لیست پژوهش ها و پایان نامه هایی که تاکنون مورد حمایت قرار گرفته و همچنین ارایه لیستی از عناوین پژوهشی پیشنهادی مصوب نسبت به معرفی کارکردهای شهرک ها و نواحی صنعتی و ارتباط آن با دانشگاه اقدام می کند.


رییس هیات مدیره شرکت شهرک های صنعتی سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: این نمایشگاه از امروز تا روز ۱۸ آذر ماه در محل دانشگاه سیستان و بلوچستان دایر است.


سارانی تاکیدکرد: ساعات بازدید از نمایشگاه ۸ لغایت ۱۲ ظهر و ۱۶ لغایت ۲۰ در نظر گرفته شده است.


وی افزود: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته همکاران از حوزه های مختلف در این نمایشگاه حضور پیدا می کنند.


 مطلب استاندار سیستان و بلوچستان از غرفه شرکت شهرک های صنعتی استان در نمایشگاه پژوهش، فن آوری و فن بازار بازدید کرد : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Send this to a friend