مشکل سند نداریم بلکه مشکل اجرای سند داریم/ باید در برنامه‌های توسعه شهری یک لایه میراثی و گردشگری را وارد کنیم > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۳۰, ۱۳۹۶
زمان اصابت وام مسکن یکم – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۳۰, ۱۳۹۶

۷هکتار زمین صنعتی در شهرک صنعتی شفت آماده واگذاری به سرمایه گذاران است : – مجله خبری اقتصاد پیشرومدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت: با توجه به آماده بودن زیرساختهای اساسی برای ایجاد واحدهای صنعتی جدید، بیش از ۷ هکتار زمین در شهرک صنعتی شفت آماده واگذاری است.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان، طهمورث لاهوتی اشکوری تصریح کرد: این شهرک دارای ۴۷ هکتار مساحت است که فازهای عملیاتی در کل مساحت آن اجرایی شده است.


وی با بیان استقرار ۱۲۲ واحد صنعتی در شهرک صنعتی شفت، خاطر نشان کرد: هم اکنون ۵۰ واحد صنعتی در این شهرک در حال بهره برداری هستند که با سرمایه گذاری ۸۸۶  میلیارد ریال برای ۷۰۴ نفر اشتغال دربرداشته اند.


رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان با اشاره به آمادگی زیرساخت های برق ۲۰ کیلوولت، شبکه روشنایی داخلی شهرک، آب و شبکه داخلی آب، مخابرات، گاز، شبکه جمع آوری آبهای سطحی، شبکه معابر و محوطه سازی و آسفالت معابر، فضای سبز، سیستم جمع آوری فاضلاب، تجهیزات آتش نشانی و تصفیه خانه فاضلاب صنعتی خاطر نشان کرد: هم اکنون بیش از ۷ هکتار زمین در این شهرک آماده واگذاری به سرمایه گذاران صنعتی است.


لاهوتی تصریح کرد : به منظور رونق و شکوفایی در فعالیت صنایع کوچک و متوسط، واحدهای مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی از حمایت های مختلف شرکت شهرک های صنعتی در بخش های مختلفی مانند بیمه، تسهیلات بانکی، خرید  تقسیطی زمین و …. برخوردار خواهند شد.مطلب ۷هکتار زمین صنعتی در شهرک صنعتی شفت آماده واگذاری به سرمایه گذاران است : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Send this to a friend