خانه ابتهاج در خطر تخریب نیست/ ثبت ملی بنا در دستورکار است > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۳۰, ۱۳۹۶
شمار شماره های شبای ثبت شده مشمولان در سامانه سهام عدالت از عدد ۲۷ میلیون گذر کرد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۳۰, ۱۳۹۶

کلنگ زنی و بهره برداری از ۷ طرح عمرانی و صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کهگیلویه و بویراحمد، همزمان با ایام هفته دولت : – مجله خبری اقتصاد پیشرومدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد از بهره برداری و کلنگ زنی ۷ طرح عمرانی و صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، همزمان با ایام هفته دولت خبر داد.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد، سهراب بنام گفت: از جمله این طرح‌ها ایستگاه آتش نشانی شهرک صنعتی یاسوج ۳ که با اعتباری بالغ بر ۱٫۶۰۰ میلیون ریال به بهره‌برداری خواهد رسید.


وی تصریح کرد: از این تعداد ۷ طرح عمرانی و زیرساختی و ۳ طرح صنعتی و تولیدی است که در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی کهگیلویه و بویراحمد همچنین با اشاره به آماده افتتاح و کلنگ زنی ۳ واحد صنعتی در هفته دولت گفت: از این تعداد دو طرح در شهرک صنعتی گچساران کلنگ زنی می شود و یک طرح دیگر در شهرک صنعتی یاسوج ۳ که جمعا با سرمایه گذاری ۸۹٫۶۰۶ میلیون ریالی بخش خصوصی اجرا شده و با بهره برداری از آنها برای ۷۴نفر اشتغال‌زایی خواهد شد.


 


 مطلب کلنگ زنی و بهره برداری از ۷ طرح عمرانی و صنعتی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی کهگیلویه و بویراحمد، همزمان با ایام هفته دولت : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *