ملاقات رئیس سازمان میراث‌فرهنگی با پرسنل و ارباب‌رجوع > خبرگزاری میراث آریا – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۳۰, ۱۳۹۶
استقرار صندوق های بیمه سرمایه گذاری معدنی در استان ها – مجله خبری اقتصاد پیشرو
خرداد ۳۱, ۱۳۹۶

احیاء واحدهای تولیدی راکد و غیرفعال مازندران اولویت اصلی دولت : – مجله خبری اقتصاد پیشرومدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران گفت: راه‌اندازی و احیاء واحدهای راکد و غیرفعال استان از اولویت اصلی دولت تدبیر و امید است.


به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، سید مصطفی موسوی در بازدید از شهرک صنعتی نکا اظهار داشت: ایجاد و راه‌اندازی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از سوی دولت تدبیر و امید، بستر را برای احیاء واحدهای تولیدی فراهم نموده است.


مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به حل مشکلات واحدهای تولیدی نیمه فعال و اولویت‌دار استان افزود: در این راستا واحدهای تولیدی و صنعتی با ثبت‌نام در سامانه بهین یاب برای دریافت تسهیلات ثبت و پس از بررسی و تشکیل جلسات ستاد تسهیل، زمینه پرداخت تسهیلات فراهم خواهد شد.


موسوی بیان داشت: رونق تولید و حل مشکل بیکاری، دو دغدغه مهم مسئولین استان است و نگاه مثبت بانک‌های عامل می‌تواند نقش کلیدی در این زمینه داشته باشد.


وی تصریح کرد: واحدهای تولیدی و صنعتی با ارائه تولیدات با کیفیت مناسب می‌توانند علاوه بر بازار داخلی، حضور در بازارهای خارجی را در اولویت کار قرار دهند.مطلب احیاء واحدهای تولیدی راکد و غیرفعال مازندران اولویت اصلی دولت : برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *