لوگو سایت

قیمت محصولات سایپا در بازار امروز + جدول


به گزارش اقتصادنیوز ؛ نوسان رو به پایین نرخ دلار عمده دلیلی است که فعالان بازار افت قیمت در بازار خودرو را به آن نسبت می دهند. اما با وجود اینکه نرخ دلار همواره بر بازار خودرو اثرگذار بوده است، اما در کنار این عامل نبود تقاضا نیز موجب شده تا بازار بیش از پیش رکودی شود.

 به گفته فعالان بازار خودرو انتظار برای مشخص شدن وضعیت طرح ساماندهی خودرو از یک سو و نامشخص بودن زمان آغاز دور جدید مذاکرات از سوی دیگر از جمله دلایلی است که فعالان بازار سردرگمی در بازار خودرو را به آن نسبت می دهند و بر این نکته تاکید می کنند، در کنار این عوامل نوسان دائمی نرخ دلار سردگمی بازار خودرو را به همراه داشته و موجب شده تا عرضه و تقاضا در بازار بسیار محدود صورت گیرد و خریداران و فروشندگان تمایلی به معامله از خود نشان ندهند.

وضعیت محصولات سایپا در بازار

از جمله محصولات سایپا که امروز مورد ارزیابی قرار گرفته اند، می‌توان به «شاهین»، «کوییک R »، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲» و «ساینا» اشاره کرد.

براساس ارزیابی صورت گرفته «شاهین» پس از افت ۱۱ میلیونی قیمت روز گذشته امرزو در بازار آرام گرفت و بدون تغییر و با قیمت ۳۳۰ میلیون تومان عرضه شد.

اما در میان محصولات سایپا امروز «تیبا ۲» معمولی و «ساینا» نیز افتی ۲ میلیونی را تجربه کرد و با این شرایط قیمت «تیبا ۲» معمولی به ۱۵۸ میلیون تومان رسید و «ساینا» هم در بازار ۱۵۷ میلیون تومان عرضه شد.

از سوی دیگر ارزیابی بازار خودرو نشان دهنده آن است که «کوییکR» و «کوییک معمولی» امروز افتی یک میلیون تومانی در بازار داشتند. با این شرایط «کوییکR» در بازار با قیمت ۱۷۲ میلیون تومان قیمت گذاری شد. از سوی دیگر «کوییک معمولی» در بازار ۱۷۰ میلیون تومان قیمت خورد.

اما در میان محصولات سایپا امروز قیمت «تیبا صندوقدار» نیز امروز بدون تغییر قیمت در بازار به ۱۴۶ میلیون تومان رسید.

سایپا 20

 منبع خبر

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه