دوره کاربردی فن بیان – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۵, ۱۳۹۶
حکم قضایی برچیدن درخت‌کاری غیرمجاز در حریم تخت‌جمشید اجرا شد – مجله خبری اقتصاد پیشرو
تیر ۲۵, ۱۳۹۶

بازدید مهندس نعمت زاده از روند ساخت اسکله های بندر پارسیان – مجله خبری اقتصاد پیشرو


بازدید مهندس نعمت زاده از روند ساخت اسکله های بندر پارسیان

 به گزارش شاتا، مهندس نعمت زاده روز سه شنبه در جریان سفر یک روزه خود به عسلویه، در منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر پارسیان حاضر شد و از روند احداث اسکله های بندر پارسیان بازدید به عمل آورد.

شایان ذکر است که با مشخص شدن برنده مناقصه بندر پارسیان، عملیات اجرایی آن تا یک ماه آینده آغاز خواهد شد که با پیش بینی های انجام شده، با ساخت ۴ پست اسکله شروع و در نهایت به ۱۹ اسکله افزایش می یابد.

ظرفیت این بندر در فاز راه اندازی ۹ میلیون تن است که با اجرای فاز اول ظرفیت آن تا ۱۳ میلیون تن افزایش می بابد و با اجرای فاز دوم به ۲۸ میلیون تن خواهد رسید. 

بندر پارسیان در فاز راه اندازی دارای چهار پست اسکله شامل یک پست اسکله فله خشک، دو پست اسکله کالای عمومی و یک پست اسکله کالای عمومی_کانتینری است که با اجرای فاز اول تعداد پست اسکله آن به شش پست خواهد رسید و با اجرای فاز دوم این پروژه، تعداد پست های اسکله آن افزایش خواهد یافت. 

گفتنی است که منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان در محدوده ای افزون بر ۱۰هزارهکتار در شهرستان پارسیان هرمزگان واقع شده و تحت نظارت و مدیریت سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اداره می شود.

 مطلب بازدید مهندس نعمت زاده از روند ساخت اسکله های بندر پارسیان برای اولین بار در اینجا منتشر شده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *